Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azok az emberek akiknek sok...

Azok az emberek akiknek sok barátjuk van, meg folyamatosan vannak párkapcsolataik, hogyan bírák azt ha teljesen egyedül lenne barátok, kapcsolat nélkül évekig?

Figyelt kérdés

Én évek óta nagyon magányos vagyok, kb csak dolgozom, senki barátom, havarom, kapcsolatom nincs.

Kíváncsi lennék hogy akik nagyon társaságiak hogyan bírnák azt ha éveken keresztül magányosan lennének.


2022. júl. 21. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Sehogy, mivel ők a kapcsolatfüggők.
2022. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat nem ereznenk jol magunk 😃 foleg csaj nelkul. Szerencsere ritka az olyan elethelyzet ami miatt kialakulhatna ilyen
2022. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyet.

Millio haver barát span társaságok.

Mikor tappenzen volt es 1 hétig csak otthon volt a lábát pihentetni akkor még a szomszedokkal.is neki állt pl inni is meg a masik utcábol is imser mindenkit.


Szoval ha extrovertált maganyra is van "kényszeritve" akkor is felpezsdíti maga körül az életet

2022. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Sosem értettem az ilyen embereket. Én fél éve váltottam munkahelyet és kb a 2. hónapban kialakult ott is egy haveri (van akivel már baráti) köröm, akikkel együtt járunk el túrázni meg szórakozni.


Ha valaki ennyire képtelen az évek alatt egyetlen embert is összeszedni, azzal valami komoly baj lehet.

2022. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
Sosem értettem az olyan embereket, akik azt hiszik, hogy mindenki olyan, mint ők és aki nem, az tuti beteg....
2022. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Enis eleg konnyen haverkodok. Uj meloba mar 1 het utan logunk meg dumalunk melon kivul is egy csomo emberrel. Valtasnal meg mindig megmarad par ember baratnak/havernak igy egyre tobb es tobb van
2022. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt sok haverok, volt mellette pár barát is, meg állandóan kapcsolatom, mindig más. Most egy éve semmi, senki. Hogy bírom? Rosszul, mert nagyon társasági ember vagyok.
2022. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!