Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak szerintem cink,hogy 28...

Csak szerintem cink,hogy 28 éves férfi létére,tele van a messengere tini lányokkal?

Figyelt kérdés

Nos már 4 éve beszélek egy pasival,és párszor majdnem összejöttünk,de a távolság miatt eléggé ritkán találkoznánk.De a lényeg az,hogy szinte csak 14-15-16 éves lányokkal beszélget főleg.Semmi szex chat,ne értsétek félre,hanem hétköznapi dolgokról,barátkoznak stb.Legalábbis én ezeket láttam,aztán ki tudja.

Nem tudom,nekem ez annyira furcsa..Vannak persze,felnőtt női barátai is,1-2.


19/L



2022. aug. 11. 13:09
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%
Mivel írtad, hogy nem szex chat, és gondolom átolvastad az üzeneteket így semmi kivetni való nincs benne.
2022. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%
dehát te is kis takony vagy xd
2022. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
73%
Mi közöd hozzá, hogy kivel beszélget? A 28 éves férfihoz képest te is kislány vagy agyi szinten.
2022. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
95%
19 vagy, 4 éve beszélgetsz vele. Nem vagy különb a többi lánynál.
2022. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Ja értem,akkor ez nálatok normális.

#1 képernyő fotókat láttam csak

#3ennek az embernek annyi pénze sincs,hogy buszozzon 70km-t,egy senki valaki :D semmire sem vitte,nem nehéz okosabbnak lenni nála

#2 éljen a fiatalság papa❤️

2022. aug. 11. 13:33
 6/39 anonim ***** válasza:
83%
Lehet lepontozni, de szerintem furcsa. Egy 28 évest általában nem köt le, hogy Julika elmeséli hogy ma ötösre felelt töriből, meg a szerelme mellé ült a menzán. Szerintem törölhette sz *olyan* üzeneteket. Hívni nem szokták egymást?
2022. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
94%
Tehát 15 évesen kezdtél te is vele chatelni. A többit rád hagyom.
2022. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
81%

Drága kérdező. Mégse lehetsz olyan okos, ha ilyenekkel állsz szóba és mint említed, majdnem összejöttetek.


Hallottad már azt a mondást, hogy Hasonló a hasonlót vonzza? Azt hiszed, hogy te különb vagy mint ő?

2022. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom hogy a mai világban gáz-e vagy sem, de ha lenne évi egy nap amikor sportból le lehetne vadászni egy bizonyos embertipust, akkor én az ilyet választanám. Ha meg két ilyen nap lenne, akkor a második napon azok jönnének, akik az ilyen kutyákat mentegetik/a lánygyerekre tolják a felelősséget.
2022. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Igen!Viszont mi nem találkoztunk 18 éves koromig,illetve engem nem egyszerű befűzni.Sose történt semmi,azon kivűl ,hogy bevallottuk hogy tetszünk egymásnak.

Ehhez viszont nincs közötök.

#8 igen,én különb vagyok.❤️

#6 végre egy normális,nem beteg agyu ember

2022. aug. 11. 13:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!