Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kell buliba menni? Hol...

Hogyan kell buliba menni? Hol vannak bulik?

Figyelt kérdés

Egy nagyobb családi vacsorán voltunk tegnap, ahol távolabbi rokonok is vendégek voltak. Felmerült, hogy én biztos fiatal vagyok, élvezem az életet, bulizok, fiúzok, iszok stb. De belegondolva, még sosem voltam buliban, házibuliban se. Nem is nagyon hívtak eddig, nem is tudom hol vannak ilyesmi bulik, és hogy ott mit kell csinálni, de szívesen kipróbálnám. Csak nem tudom hogy álljak neki, ha bemegyek csak úgy valahová, az nem furi? Majd ott szerzek barátokat?


19 éves vagyok



2022. aug. 19. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden városban vannak hétvégén bulik, neten emglesed adott helyen mi van, emész, veszel belépőt és szórakozol, kb ennyi az egész.
2022. aug. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincsenek, szerintem érdemes először barátokat, haverokat szerezni és akkor már lehet adja magát a dolog általuk. Illetve sokkal jobb velük menni egy ismeretlen buliba, mint egyedül. Ha introvertáltabb vagy akkor nehezebb is ez az egész, de egy-két ismerkedés után már könnyebb lesz a dolog.

Koncerteken, fesztiválokon, nagyobb nyilvános bulikon is lehet jól ismerkedni, de lányként én azt mondom vigyázz nagyon

2022. aug. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyezném, hogy egyedül semmiképp ne menj buliba, minimum 1 ember legyen ott akire számíthatsz és jelezheted neki ha bármi gáz van (akkor is, ha fiú vagy). Szóval ha nincsenek barátaid, mindenképp barátkozással kezdd.
2022. aug. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Házibuliba hívatlanul ne lépj be, az elég gáz. De szórakozóhelyre nyugodtan mehetsz, viszont oda is ajánlott vinned magaddal valakit (célszerűen egy-két barátnőt).
2022. aug. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Googlemapsba beírod, hogy útvonaltervezés


kiindulási pont a jelenlegi tartózkodási hely


úti cél: buli



egyik lábad teszed a másik után a megfelelő irányban

2022. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!