Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet hogy instan szinte...

Hogy lehet hogy instan szinte minden fiatal ismerősömnek 300-600lany követője van? állandóan más barátnő, sok haver, én meg kb azt se tudom hogy vágjak bele, mintha egy kiégett öreg lennék többi lent.

Figyelt kérdés
Kb 16éves koromig sokkal vagányabb voltam mint ők, azóta 6év eltelt és úgy igazi baráti köröm nem volt csak 1-2ember, teljesen jol nézek ki, nagyon visszafogott zárkózott személyiség lettem, kb sehova se mentem,mer mégis kivel címszóval, ebbe az 5-6evbe, konkrétan 1buliba se voltam, inkább a hobbim csinaltam ezért elutasítottam azt az 5-6alkalmat mikor hívtak, meg ugye féltem is az ujtol, 1-2randim volt eddig semmi több, internetes világ meg mintha elment volna felettem, meg a leg beszaribb 17évesnek is van csaja akit ismerek, valamit én csinálok rosszul de mit? Valaki segítsen..
2022. aug. 21. 19:19
 1/4 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Ha jól értelmezem, 22 éves vagy, szingli és eljárt feletted 6év, nem buliztál nem csajoztál, nem ismerkedtél. Ez lehet bántó, de ez csak rajtad múlott, nem tartott vissza téged senki ettől.

Javaslom, hogy kezdj ismerkedni, tágítsd a baráti köröd, az emberi kapcsolataid, szórakozz, tombold ki magad, mert a fiatalságod nem kapod vissza.


20/ L

2022. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel, azon kívül, hogy szerintem nem feltétlen kell kitombolnod magad, nem mindenkinek a stílusa.

Tök jó, hogy van hobbid! Más egyik buliból a másikba jár, de egész életében nem volt saját elfoglaltsága.


Na de vissza a témához:

A legjobb az egészben, hogy még csak 22 vagy, nagyon fiatal! Egyáltalán nem vagy elkésve:) Más 40-50 évesen kezdi el érezni azt, hogy nem ismerkedett eleget.

Tényleg el kéne kezdened barátkozni meg ismerkedni valahol, hogy beinduljon a szociális életed. Aztán ha beindult, vannak barátaid meg tátsaságod, majd jöm valami, megtervezni úgysem lehet.


A helyzeted egyébként nem írtad le, úgyhogy konkrét tippeket nehéz adni. Pl mi a hobbid, dolgozol/tanulsz?


Ja és bocsi a rendszertelen válaszért, kicsit szófosásom van. 😂

2022. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dolgozok kis cégnél ott nincs lehetőség, mivel zárkózott vagyok nehezen nyitok emberek fele, hol tudnék barátkozni? Mert csak ugy nem mehetek oda egy társasághoz egy bárban vagy a városban, Mindenki az instat társkeresőt mondja, de gaznak tartom hogy random bekovetek embereket stb, talán ha elkezdenek egy olyan sportot ahol sok ember van úgy tudnék kitörni esetleg munkahely váltással, csak ezt mind megnehezíti még az is hogy stresszelek.
2022. szept. 1. 22:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.


A sport tök jó ötlet!

Igen, valami olyan kéne, ahol van egy kis közös kapcsolódás, nem úgy, mint a kocsmás példádban.

Vagy vannak néptánccsoportok, ha nagyobb városban laksz. Ott a férfiaknak mindig különösen örülnek. Nem tudom, pesti vagy-e, de a Fonóban (az egy táncház, nem csoport) mindig van oktatás szerdánként. Oktatás után szabad tánc és iszogatás, buli.

Lehet önkénteskedni is talán, ott is biztos nyitottak az újakra.

A sport az tényleg király ötlet. Ha találnál valami olyan edzést, ahol vannak kezdők és lehet beszélgetni edzés előtt/közben/után és nem csak mindenki megy a dolgára, ahogy befejezte, az főnyeremény lenne.


Teljesen érthető, hogy nehéz az ismerkedés az elején, de hidd el, rengetegen vannak ugyanilyen helyzetben pont ebben a pillanatban, mint te.

Aztán szépen apránként beindul a dolog szerintem.

2022. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!