Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha túl sok embert törölnék...

Ha túl sok embert törölnék face-ről, egyszerűbb, és konfliktus mentesebb új fiókot regisztrálni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 24. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert sok régi ismerős van, sok régi üzenet, sok ismerős, akiket nem akarnék bevonni ilyen drámába. Pl munkatársak, főnök, egyetemi tanárok, témavezető stb.
2022. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen konfliktus lenne egy ismerős törléséből?
2022. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én múltor kitöröltem vagy 100 embert és elég egyszerű volt. Hiphop meglett. ismerősönél kiadja az összeset és csak kijelölöd őket. Nem kell rámenni a profiljukra.
2022. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amiatt kérdeztem, mert 20+ éve ismert embert is törölnék. Így egy kicsit cikibb.
2022. aug. 24. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve kitakarítottam a facebookom és letöröltem mindenkit akivel nem vagyok rendszeres kapcsolatban, 200+ ember. Semmilyen konfliktus nem volt belőle, szerintem a nagy többségnek fel sem tűnt. Nekem se tűnik fel, ha valaki letöröl.
2022. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szivbaj nélkül törlök 20+ éve ismert embert is, ha már nem tartjuk a kapcsolatot és úgy sem beszélnénk.

Inkább a rokonokkal voltam bajba, mert ott haragot generálhat,még úgy is, hogy 10 éve egy szót se váltottunk. Ott csak tiltottam azokat, akiket nem akartam látni a hirfolyamban.

Én csináltam végül egy új account-ot, de a régit sem töröltem.

2022. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább új fiókot csinálnék, a régit pedig függeszteném
2022. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!