Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan írjam valakinek meg...

Hogyan írjam valakinek meg messengeren üzenetbe, hogy igaza volt és bánom hogy nem hallgattam rá és nagyon szeretem és meg akarom menteni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Nem fogadtam neki szót és beszéltem egy szarkeverővel aki tényleg bekevert nagyon durván....

2022. szept. 4. 21:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Mit írjak neki? Konkrétan azt hazudta az anyja neki rólam hogy én feljelentettem pénzlopás miatt közben ez nem is igaz. nem is lopott pénzt nem is lett feljelentve csak az anyja egy rossz szarkeverő, ő is mondta mindig hogy ne beszéljek az anyjával beszéltem sajnos nem hallgattam rá, meg is lett a következmény. Nagyon szeretem nem akarom elveszteni.
2022. szept. 4. 22:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazad volt és bánom, hogy nem hallgattam rád, nagyon szeretlek és meg akarom menteni a kapcsolatunkat!
2022. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy lenne kedved beszélni, szerintem elég lenne.

Aztán majd szóban a többit.

Ha nem lenne kedve, akkor azt is elfogadnám.

2022. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lányról van szó? mert akkor borítékolható a "Látta".
2022. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány fiuról van szó.
2022. szept. 4. 22:23
 6/6 anonim ***** válasza:
"Nagyon ostoba voltam. Szeretnék bocsánatot kérni. Találkozhatunk?"
2022. szept. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!