Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Előfordulhat legalább egyszer...

Előfordulhat legalább egyszer lakótársak között valamilyen ellentét?

Figyelt kérdés

2022. szept. 15. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez természetes?
2022. szept. 15. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Persze. Nekem is volt már több lakótársam. Rengeteg problémátok lehet egymással. Egyik sose takarítja a wc-t hiába narancssárga már az egész...

Vagy a kádat nem takarítja egyáltalán, nem mosogat bármi. Hangosan hallgat zenét, bent cigizik, minden baja van. Akármi lehet. Sajnos kevés az olyan eber aki teljes mértékben képes arra, hogy együtt éljen probléma nélkül egy másik emberrel. Velem mondjuk simán ellehet lani mert alkalmaszkodó tipus vagyok. Oda figyelek a másikra és ha kér valamit akkor figyelek rá. Cserébe ugyan ennyit várok el. Könnyen kiépitjük a harmóniát. Viszont ilyen ember nagyon ritka és nekem se volt soha. Egyszerűen belenyúlnak a cuccaimba, minden bajuk van miközben utánuk takaritok meg minden. Idióta az összes kb.

Az a ritka ha minden szuper és nincs ellentétetek.

2022. szept. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Leveltetu ***** válasza:
a jo szex megold mindent....utana mar nincs annyi feszultseg...:))
2022. szept. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!