Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 20 éves egyetemista srácok ti...

20 éves egyetemista srácok ti hogy álltok a szabadidővel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Első sorban az érdekel hogy kb mennyit tanultok és hogy mire marad időtök az egyetem (koli) mellett. Köszi a válszokat :)

2022. szept. 16. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Én még dolgozok is viszont nincs sk szabadidőm :)
2022. szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem dolgozom, de így se érek rá semmire. Lusta vagyok jól szervezni az életem, pedig ideje lenne elkezdeni.
2022. szept. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Viszonylag jól osztom be az időmet, nem túl tanulós a szakom és nagyon jól is megy. Így tudok mellette dolgozni, szakkolizni stb és jut időm kikapcsolódni is (pl edzés, barátok, család). Párom is van, vele is sok időt töltök.

Egészen kicsi koromtól kezdve mindent csinálok egyszerre, már megszoktam.


Igaz én lány vagyok, de leírom a barátom beosztását is, ha már srácok érdekelnek.


Párom egyetem mellett szintén dolgozik, 20 órában, mellette 2 elég nagy szakkolis projektben is részt vesz. Van ideje kikapcsolódni a barátaival meg velem is. Igaz, nem egyszerű, gyakran fáradt

2022. szept. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van idom parkapcsolatra is, mellette dolgozok is
2022. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nyáron végeztem, nulla szabadidő volt, a végére már szó szerint semmire nem volt idő és semmi értelme nem volt elvégezni, mert nem benne dolgozok, mivel nincs protekcióm, hogy bekerüljek a saját szakmámba. Éveket töltöttem a semmivel és szerintem elcsesztem az életem.

Remélem másoknak jobban megy.

2022. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!