Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van más is aki nem megy...

Van más is aki nem megy egyáltalán bulizni így péntek este, se hétvégén?

Figyelt kérdés
Fiatalokra vagyok kíváncsi. Ti miért nem mentek? Nem érzitek úgy, hogy kimaradtok valamiből? Nem érzitek magatokat magányosnak, mert én igen

2022. szept. 23. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Jössz velem/velünk bulizni??
2022. szept. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
A magányosság és a bulizás két külön dolog. 26 éves vagyok, és életemben nem voltam sem házibuliban, se diszkóban, sem fesztiválon. Valahogy a mértéktelen ivást, hányásban fetrengést, verekedést, nemi betegségek összeszedését és hasonlókat sem szórakoztatónak, sem kellemesnek, sem "menőnek" nem találom. Nekem a kikapcsolódás máshol kezdődik, ahogy a társasági élet is.
2022. szept. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
2-es, a baj az az, hogy te ezt automatikusan ilyen hülyeségekkel fűzöd össze. Lehet ésszel is fesztiválozni, bulizni, nem kell szarkész állapotban lenni, hogy jól érezzük magunkat.
2022. szept. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Egyrészt nem vagyok az a bulizós típus, másrészt szeretek egyedül időt eltölteni.

Persze ettől függetlenül van, hogy magányos vagyok, azonban ritkán. Az a pár barátom, aki van, mindent megér.

És nem érzem, hogy lemaradnék bármiről is. A számomra fontos dolgok velem, illetve a szeretteimmel történnek főként.

2022. szept. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
most nem fogok,nincs hangulatom. jövő héten megyek és azután is
2022. szept. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Velünk is jöhetsz 😀🙂
2022. szept. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem megyek mert nem az én világom.
2022. szept. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Èn sem voltam soha bulizni hètvègèn. De elèg magányosnak èrzem magam mivel nincs párom, a barátnőim nem èrnek rá.

Minden hètvègèn itthon ülök ès unom magam.

2022. szept. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Azért nem megyek, mert lányként egyedül bulizni életveszélyes. Bármikor bedrogozhatnak, megerőszakolhatnak, elrabolhatnak, és tekintve hogy elég gyenge és figyelmetlen vagyok, esélyem sem lenne védekezni egyik ellen sem. Nem vagyok magányos, az egész hetes nyüzsgés után inkább felüdülés, hogy végre egyedül lehetek kicsit :)
2022. szept. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem való a bulizás
2022. szept. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!