Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Konditerembe hogyan lehet...

Konditerembe hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne odamenni valakihez, és szóba elegyedni vele, hogy ne legyek tolakodó, és zavaró?
2022. szept. 28. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én dagi vagyok, de még soha nem mentem úgy konditerembe, hogy ismerkedni akarjak. Azért mentem oda, hogy eddzek. És ha valaki odajött volna ismerkedni, miközben én izzadva, vöröslő fejjel épp az életemért küzdök, hát úgy elküldtem volna a balfenékre - igaz, elhaló hangon és lihegve, de nagyon határozottan - mint a huzat. Nem igaz már, hogy minden helyzetben zaklatják az emberek egymást.
2022. szept. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez attól is függ, hogy akihez oda mennél, hogy vélekedik erről a dologról, személy szerint hosszasabb nem ismerkednék senkivel :D


Szerintem nyugodtan menj oda hozzá/hozzájuk és csak ilyen általános rövid beszélgetést kezdeményezz, akkor látod majd, hogy az illető szeretne-e ismerkedni.

2022. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hagyd békén a másikat amikor edz
2022. szept. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd úgy, ha egyedül edzel, hogy mondjuk megkéred fekvenyomáskor, hogy segítsen, nehogy a nyakadra ejtsd a súlyt.
2022. szept. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Maximum hazafelé menet vagy az öltözőben ha egyneműek vagytok, bár én azt offolnám inkább, ha csak nem vagy fix benne, hogy ő is egy vonaton utazik.

Edzés közben nehéz meg nem is olyan eredméynes zavarni a másikat. Maximum megkérheted, hogy egy gyakorlatnál segítsen (pl fekvenyomásnál a súlyt biztosítani), amennyiben ráér erre és maximum 3-4x 1-2 percét veszi igénybe, és ha akkor tudsz kicsit dumázni vele utána vagy előtte mielőtt kinyomnád, akkor van esélyed kialakítani szimpátiát, és akkor ha legközelebb taliztok akkor megint tudtok 2 szót beszélni, de edzés közben még mindig offolnám, inkább a recepción hazafele, buszmegállóban, vagy ilyesmi. Egy haveromat például egy másik csávó (heteró baráti alapon) pl felajánlotta hogy elviszi kocsival mert egy irányba mentek. Ezt úgy sikerült, hogy a haverom látta hogy milyen BMWvel jött a csávó és ő pont olyat akar venni és öltözőben rákérdezett hogy milyen a gép, és akkor dumáltak kicsit, kimentek, megmutatta és feljaánlotta. De a haverom is kocsival volt, szóval el sem vitte, de azóta mindig beszélnek 1-2 szót, ha találkoznak.

2022. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!