Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiataloknak társaságból...

Fiataloknak társaságból "öregeket" néha szoktak elzavarni?

Figyelt kérdés

Mondjuk gimis vagy egyetemista vagy és vannak ilyen fura idősebbek emberek akik valamiért lélekben megragadtak ebben a korban pedig amúgy már némelyik sokkal idősebb nálatok: 30+ éves akár vagy 40, és fura módon veletek akar menni bulizni stb.


Van hogy ilyenkor elzavarjátok?



2022. okt. 5. 09:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én a tizenéves taknyokat zavarnám el
2022. okt. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
19 éves lány vagyok, de számomra az öregség nem itt kezdődik. Egyrészt. Másrészt ők miért ne bulizhatnának, mi ebben a fura? Akkor zavarnám el ha nem szimpatikus, de ezt nem a kor határozza meg, főleg ha nem olyan extrémitásról beszélünk hogy pl 70 éves az illető, hanem 30-40.
2022. okt. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nemhogy elzavarnak, hívni szoktak!
2022. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki fiatalnak érzi magát, az úgy is viselkedik, tehát fix, hogy nem rekesztik ki. Na meg általában úgy is néz ki.

Az ilyen papáskodó mufurc alakok meg biztos nem fognak lötyögni egy didzsóban.

2022. okt. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Szituáció függő, kocsmában (vagy hasonló helyen) ha oda téved egy 30-40es abból szerintem soha nincs baj, legalább is nem a kor miatt.


De ha pl egy parkban ülő gimis társaságmhoz menne oda egy 30-40es arc, én udvariasan elküldeném elküldeném.


Régebben volt már rá példa :D

2022. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

# 5


azért fura kicsit. És mit akarnak általában?

2022. okt. 5. 11:32
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

5

Ez nagyon diszkriminatív, ha odamenne egy fekete srác vagy egy meleg gondolom akkor is elküldenéd

2022. okt. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Ez már rég volt, 8 éve voltam gimis, pár alkalom volt csak, mert a park közel volt a dohánybolthoz, és néha odajött 1-2 ránézésre 30 körüli csávó a lányokhoz, tipikus duma "szia megadod a számod" "ismerkedünk" stb.


Ilyenkor vagy azt mondtam, hogy van barátjuk, vagy bocs mennünk kell indul a buszunk, vagy hasonló.

2022. okt. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Persze, meg el akart rabolni és eladni a szerveidet mi??
2022. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 István12345a válasza:
Szerintem is szituáció függő, ahogy fentebb írták, na meg az is számít, hogy hány évesek vannak a társaságban, egy gimis lehet 15-20 éves is simán...azért aki 30-40esként tinikkel akar bulizni az elég creep.
2022. okt. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!