Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Amazon Prime+, Apple Tv+,...

Amazon Prime+, Apple Tv+, Skyshowtime streaming szolgáltatásokat hanyan használhatják Magyarországon hogy minimális szinkronizált tartalom?

Figyelt kérdés
A nagyok (HBO, Netflix, Disney) rájöttek ha nincs szinkron, előfizető se lesz Magyarországról így ott nagyítóval kell keresni a nem szinkronizált tartalmakat

2022. okt. 18. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
A jobbak rájöttek nyelvet tanulni nem hasztalan. Nem olyan nagy Magyarország, hogy ekkora energiát feltessenek bele a szinkronba. Amúgy ha jól tudom soknál elérhető, ha más nem felirat.
2022. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Tudom, hogy hazánkban a kisebbséghez tartozom, de eszembe se jut keresni, vagy szempontnak tekinteni, hogy van-e magyar szinkron vagy felirat valamihez.


Kimondottan nem szeretem a magyar szinkront. Sok mindent nem is lehet jól lefordítani, de nagyon sokszor még azt sem sikerül, amit lehetett volna jól fordítani. Külön idegesít, hogy szinte mindent ugyanaz a kb. 20-30 hang szinkronizál. Sokkal jobban szeretem az eredeti hangok változatosságát.

Általában angol/amerikai filmeket nézek, eredetiben. Ha meg olyan nyelv az eredeti, amit nem értek, akkor angol szinkron nagyobb eséllyel van hozzá - és jó eséllyel a minősége is jobb, mint a magyar.

2022. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
SkyShowTime még nincs is Magyarországon. Nem tudhatjuk, hogy lesz-e szinkron
2022. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mától van SkyShowtime. Egyelőre hullámzó a tartalmi felhozatal (főleg mert sok minden más szolgáltatóknál érhető el), de idővel jó lesz a kínálatuk - és nyilván szinkron is egyre több mindenhez lesz majd.
2023. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!