Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most az ismerősömre ,,rájött...

Most az ismerősömre ,,rájött az 5 perc" ?

Figyelt kérdés

Szóval tök mindegy hol, mikor, merre stb. Megyek az ismerőssel, nem egy alkalommal megtörtént már ez. Picit jó lenne ha vissza venne az arcából, mert már rettentő fárasztó ez a fajta viselkedése. Ennek nem egy alkalommal hangot is adtam és helyreigazítottam a grabancát.


Szóval: Bemegyek a boltba vele, és elkezdek közvetlenül beszélni az eladó höggyel ,,milyen szép az idő" vagy mit tudom én.... A lényeg az hogy kedves vagyok az eladóval, egy cseppet sem zavar hogy nem ismerem, attól még miért ne lehetne vele beszélgetni? Társas lények vagyunk nem de?? És az eladó is beszélget velem ugyan úgy. Vagy ha mással beszélek (nem pont bolti eladó nő) hanem bárhol. Akkor is ezt csinálja


Szóval:


Kijövők a boltból az ismerőssel, és megszólal komoly tekintettel hogy: ,,Mivan te mindenkit ismersz"?.... Mondtam neki hogy nem nem ismerem, attól hogy nem ismerek valakit miért ne lehetne vele beszélgetni?? A piacokon is beszélgetnek az emberek, mégse ismerik egymást. Itt a Gyk-n is beszélgetnek egymással az emberek, mégse ismerik egymást. Mi ebbe a gond?? Nem értem. Komolyan mondom kezd az emberi butaság fárasztó lenni, ennyire antiszociális embereket az isten nem látott még. Már nem egyszer játszotta már el ezt velem. Komolyan mondom az az érzésem hogy az ember homokos, és féltékeny. De mivel van felesége, meg gyereke ezt kilőhetem. Bár lehet még biszex is kitudja. Mi köze neki ahhoz hogy ismerem - e vagy sem? Ha ismerem akkor mivan? Akkor is mi köze hozzá?


Állandó jelleggel akárhány ismeretlen lánnyal beszélek, mindig komoly fejet vág és közli velem hogy: ,,Mivan te mindenkit ismersz"?. Nem értem az egészet. Még ha ismerném is mi a franc köze van hozzá? Nekem az ismerős senkim se, akkor meg nem értem mi a gondja. Ennyi szociálizátlan embereket még isten se látott.


Komolyan mondom le kell mennem Magyarország térképéről, mert az emberi butaságtól lassan agy💩Szt kapok........



#Isten #ember #Beleköt mindenbe
2022. okt. 20. 06:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Ez csak egy szimpla kérdés tőle, mert miért ne kérdezhetné meg? Gondolom nem flegmán teszi. Itt te vagy az aki sokat hisz magáról.
2022. okt. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Leírtam hogy teszi. És komoly fejet vág. Mint ha nem tetszene neki hogy idegen lánnysl beszélgetek. Tuti hogy homokos
2022. okt. 20. 07:31
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

"És komoly fejet vág."


Na és akkor mi van?

Egy ilyen kérdésbe miket látsz bele? Hogy homokos? Hogy antiszociális?

Inkább te vagy nagyon furcsa.

Egyébként random idegen eladókkal én se szoktam csak úgy beszélgetésbe elegyedni. Nem mondom, hogy soha nem volt rá példa évtizedek alatt, de azért elég ritkán.

2022. okt. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is fura, amikor valaki össze-vissza fecseg mindenféle ismeretlennel. Ahogy te fogalmaztál, az mondjuk egészen mást jelent, az antiszociális ember nem ilyen, nem itt kezdődik.

Nekem pl. herótom van attól, ha idegenek elkezdenek hozzám dumálni, francot se érdekel, arra van a férjem, a családom, a barátaim, hogy velük beszélgessek. De na, te ilyen vagy, reméljük nem találsz be olyanokat, akik nem akarnak idegenekkel dumálni, addig oké :)

A barátod meg nem hinném, hogy meleg, legalábbis ezt ennyiből nem lehet megállapítani, de úgy látom, te már eldöntötted.

Sok sikert a Magyarország térképéről való levonulásról!

2022. okt. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

*levonuláshoz!

Bocs, így helyes :D

2022. okt. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nekem nem furcsa. Kit érdekel kinek fura meg kinek nem. Nem vagyunk egyformák. Én mindennap idegen lánnyokkal beszélgetek. Nem vagyok antiszociális
2022. okt. 20. 07:45
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Vegyél vissza kicsit az arcodból inkább. Az ismerősöddel semmi baj nincs ellenben veled nagyon is. Teljesen normális kérdést tesz fel, rád jön'az 5 perc' hogy minden jött menttel csevegsz lehet ez idegesíti őt és meg is értem
2022. okt. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

#6

Oké szuper vagy. Én meg soha nem beszélgetek idegen férfiakkal. Nem vagyok antiszociális.

2022. okt. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#7 Te kinek okoskodsz? Okoskodj a suliba mert becsengettek. Kakaót megittad? Akkor tiplizz!!!
2022. okt. 20. 07:57
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Durva. Mekkora istennek képzeli már magát a kérdező, csak azért mert minden jött ment lyukkal beszélget :D még azt is elhitette magával, hogy a haverja meleg és szerelmes belé :DDD de jót nevettem. Folytasd kérlek.
2022. okt. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!