Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetemi oktatóként mennyire...

Egyetemi oktatóként mennyire barátkoznál az általad tanított hallgatókkal/ csoporttal?

Figyelt kérdés

Elhívott az általam tanított csoport a félévközi ZH utáni iszogatásra. A főnököm szerint "ez tök jó, menj velük, ha lesz kedved". Meglepődtem, nem is tudtam hirtelen reagálni, de jól esett a gesztus. Nem mondtam nekik egyből igent, de most mégis arra jutottam, hogy egy koccintásra csatlakozom majd hozzájuk. Egyébként csak pár évvel vagyok idősebb náluk.

Mi a véleményetek erről?



2022. nov. 4. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha Chad vagy: élj vele. Döntsd meg őket.
2022. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha nő vagyok?
2022. nov. 4. 21:01
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Akkor add meg magad a Chadnek. Ezt tudjátok.
2022. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Kiscsoportos óránál simán belefér, ott sokszor teljesen más a kapcsolat a tanár és diák között.


Alapra olyan képzésre jártam, ahol leginkább 300 fős előadások voltak, a legkisebb gyak meg 30 fős volt.

Mesteren a legtöbb órán csak 10-en vagyuk és nagyon élvezem, hogy sok oktatóval közvetlenebb a kapcsolat, néha húzzuk egymást, sztorizgatunk stb.

2022. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk az a bevett gyakorlat, hogy lehet iszogatni meg beszélgetni egymással informálisan, szokott is lenni ún. tanszéki sörözés, ahol oktatók és diákok közösen szórakoznak. Kicsit olyan, mint a főnökkel és a felsővezetőkkel csapatépíteni, nem látok benne semmi rosszat, sőt!


Ennél közelebbi kapcsolatba viszont én személy szerint nem kerülnék velük, amíg az egyetem hallgatói.

2022. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
69%
Nálunk is szokás ez a tanszéki összeröffenés de én a hallgatókkal úgy külön is megyek, hívni szoktak. Nincs ezzel semmi probléma szerintem.
2022. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Magam részéről a munkahelyen nincs szórakozás beszélgetés, szülinapozgatás, evés- ivás délutáni összeülés meg ilyenek. Majd szórakozok azzal, akivel akarok, de egy munkahely az pont nem a családom sem a baráti köröm. Idegen emberek gyülekezete, akik naponta egy meghatérozott időtartamban meghatározott feladat elvégzéséért kapott pénz megkeresésért vannak ott. Na pont ilyen az egyetem is. Én hallgatóként azért vagyok ott, hogy tanulmnyi kötelezettségeimnek eleget tegyek, vagyis hogy megjelenjek ahol kell, tanuljak, adminisztratív feladataimat elvégezzem és levizsgázzak a tőlem telhető legmagasabb szinten. Nem a beszélgetésért nem a szórakozásért pláne nem a prvát életem és szabadidőm kárára. Semmi másnak nincs helye számomra sem egyetemen sem munkahelyen, függetlenül attől, hogy erről a témáról ki hogy vélekik.
2022. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A Chad-es válaszolónak igazat adok. Ritka értelmes ember.
2022. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miket az egyik tanárnő a lakására hívott sütizni, filmezni, dumálni. Kb. 10 fős csoport.
2022. nov. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*Minket
2022. nov. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!