Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Találkozok egy fiúval pénteken...

Találkozok egy fiúval pénteken suli után, mit mondjak otthon a szigorú szüleimnek, miért értem haza 1 vagy 2 órával később a suliból? 18/L

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, de nagyon szeretnek szemmel tartani a szüleim, nem engednének egyedül talizni vele. Előző első találkozásaimra is mindig kísért anyám, ez így már 18 évesen elég gáz lenne, de ha tudna a taliról, elkísérne megint.

A srác régebben a környéken lakott már egy messzebbi városban lakik, pénteken direkt ide utazik hogy tudjunk talizni.

20 éves a srác.



2022. nov. 9. 16:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
58%
Ha ennyire szigor van, akkor nem merül fel benned, hogy fel is keresik az OF-t? Szerintem butaság, de a te döntésed...
2022. nov. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 A kérdező kommentje:
Ma lesz a szülői értekezlet, ma fogják felkeresni.
2022. nov. 10. 07:47
 23/65 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ne hazudozz.

Tök jogos igény az a minimális bizalom, és tér, idő, stb. hogy 18 évesen élhesd az életed. Ezt a szabadságot kell kiharcolni érvekkel, vagy így vagy úgy.

A hazudozás viszont pont nem segít ebben semmit sem. Egyrészt azért, mert nem csak most egy rendkívüli találkozás van a barátoddal, hanem gondolom, rendszeresen szeretnél vele találkozni, és igen, egyre tovább is szeretnél kimaradni. A sok hazudozásba meg előbb-utóbb belebuksz, és csak szorosabb kontroll lesz, meg az, hogy nem lehet benned megbízni, mert hazudozol.


A konkrét hazugság meg már csak azért is átlátszó, hogy a szülőin akkor miért nem esett szó sem a szemétszedésről, sem a kirándulásról. Meg ha már téma, a kirándulás, akkor az nem a szemétszedés után osztálytéma, hanem még előtte.

2022. nov. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 A kérdező kommentje:
Csak nem bukok le. Nem leszek el estig. 2-max 4-ig.
2022. nov. 10. 14:43
 25/65 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon naiv vagy, kislány....

Inkább hallgass azokra, akik őszinteségre sarkallnak!


Belekerülsz ebbe a hazugságspirálba, nem fogsz jól kijönni belőle. Most kitalálsz valami hülyeséget... ok... és legközelebb? megint hazudozol? és utána? megint? Szerinted ez a helyes irány?

2022. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
100%
25: ..... és 30 évesen is ugyanígy szoros pórázon fogják tartani... Mert hagyja.
2022. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy már írtam,legrövidebb út az egyenes út,ideig-óráig elmegy a hazudozás,de előbb-utóbb úgyis le fogsz buni,aztán lehet még a maradék bizalmukat irántad is elveszìted.Jobb lesz úgy?
2022. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 A kérdező kommentje:
Nem lesz jobb, persze, hogy nem lesz jobb! De sajnos felügyelet nélkül nem engednének senkivel találkozni a szüleim!
2022. nov. 10. 15:11
 29/65 anonim ***** válasza:
29%
Hát ilyet még nem is hallottam hogy egy nagykorút felügyelet nélkül nem engednek a szülei sehova.Valami oka kell legyen ennek a vasszigornak.Történt esetleg veled kiskorodban valami rossz dolog esetleg baleset,vagy tettél korábban olyat amivel elveszítetted a bizalmukat?Mert akkor esetleg indokolható lenne ez a túlféltés,ellenkező esetben enyém szólva is fura...
2022. nov. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
28: de miért? Volt valami negatív eset? Vagy anyádék paranoiásak?
2022. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!