Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek el kéne mennem?

Szerintetek el kéne mennem?

Figyelt kérdés

Húgomnak nem sokára lesz szallagavtoja amin ott leszek és utána after buli, ahol ott lesz több barátnője közül, az a lány is => a barátjával, akinek tetszettem és ő is nekem, de végül nem lett semmi.


Azon gondolkozom, hogy talán nem kéne mennem, mert esetleg a lány összehasonlítana a barátjával és végképp lemond rólam + lehet, hogy engem felkavarna érzelmileg...


VAGY


El kéne mennem, mert ha engem is lát a lány, akkor vegyes érzések lesznek benne és foglalkoztathatja majd...



2022. nov. 10. 01:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm az építő, jó tanácsokat!
2022. nov. 10. 01:20
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze. Érezd jól magad, és felejtsd el a lányt. Ha barátja van nem te foglalkoztatod, ha mégis, ahhoz semmi közöd, az ő érzései, magánügye.
2022. nov. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legfontosabb, hogy érezd jól magad. Ha meg játszani akarsz hajtsál rá a lány barátjára és akkor tuti te leszel a középpontban.
2022. nov. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj csak el. Hacsak nem vagy túlontúl rágyógyulva pont arra az egy lányra, akkor ismerkedni, lazítani remek alkalom. Hátha összejön valaki más, vagy csak jól érzed magad.


Ha viszont nagyon odavagy azért a lányért, és miatta fogsz búslakodni-féltékenykedni egész este, akkor inkább ne menj.

2022. nov. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
Nyugodtan, de ne amiatt a csaj miatt. Teremts kapcsolatot màsokkal, ha màr ott lesz a lehetőség.
2022. nov. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Eleve mit akarsz egy olyan csajtól, akinek van pasija, de közben veled flörtölt? Amúgy ha van barátja, akkor valószínűleg nem utánad fog loholni, ha meg veled flörtölne, akkor el tudod képzelni, hogy milyen ember lehet, ha a pasija mellett ilyeneket csinálna. És azzal mire mész, ha elgondolkoztatod a csajt? Szerinted ott fogja hagyni a barátját? Valószínűleg nem. Túl sokat rugózol ezen a témán, ahelyett, hogy lezárnád magadban a dolgot. Az ilyen esetek 99%-ában a csaj nem hagyja ott a pasiját, egyébként meg ha otthagyná, akkor valószínűleg veled is megtenné, ha veled lenne kapcsolatban.
2022. nov. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os: Akkor flörtölt, mikor még szingli volt. Nyilván nem fogok akkora figyelmet kapni most,nem szándékozok direktbe elcsábítani. (Azt én is gusztustalannak tartanám) Csak nyílván emlékszik még, hogy nagyon bejöttem neki külsőre (alap szimpátia) és az a szitu, hogy jelen van a barátja, de közbe engem is lát a bulin, lehet, hogy csak kettős/vegyes érzés lesz neki és elgondolkodik később, h vagy elköteleződik a mostani pasijánál vagy valamivel később önszántából úgy döntene, hogy vált.


Félre értést elkerülve, természetesen nem ő az egyetlen lány, meg nyitott vagyok más lányok felé is, ha olyannal találkozom (nem ebből a társaságból) Csak elmélkedtem ezen is...

2022. nov. 10. 09:25
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
#7: Amit most írok, azt egyáltalán nem rosszindulatból fogom írni. Túlagyalod ezt az egészet, valószínűleg nem jelentettél neki semmit, max. egy futó flörtöt, és esetleg csak a flört izgalma számított neki, nem te. Ha annyira akarta volna a dolgot, akkor nem áll meg ennyinél, és akkor téged választott volna. Nem fog ő elgondolkodni semmin, de még ha el is gondolkodik valamin, azzal te nem nyersz semmit. Zárd le magadban az ügyet, vedd tudomásul, hogy nem érdekled, most már mással van, és ne is vegyél róla tudomást. Te most azt hiszed, hogy őt mennyire fogja foglalkoztatni a dolog, ha meglát téged, de nem, inkább csak te szeretnéd, hogy foglalkoztassa őt. Másrészt még ha fel is kavarod benne az érzelmeket, nem fogja neked ezt bevallani. Hagyd a fenébe az egészet, keress egy másik csajt, és alakítsd úgy a dolgokat, hogy összejöhessetek.
2022. nov. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elmennék, és nem a mindenféle majdnem-barátnőkkel és azok mostani párjaival foglalkoznék, hanem húgommal.
2022. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!