Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szoktátok szociálisra inni...

Szoktátok szociálisra inni magatokat?

Figyelt kérdés
Emlékszem 3 éve féltestvéremmel elmentem egy relatíve idegen közegbe, először félre vonultam a társsaságtól egy másik szobába vodkázni, miután éreztem hogy megütött beszéltem egy emberrel, majd kimentem a többiekhez inni és mintha kicseréltek volna az italtól, "normális" emberre ittam magam aki nem szorongott a társsaságban, sőt szerintem igencsak szociális lettem.
2022. nov. 11. 23:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igazból belőlem is hasonlót hozz ki, most sem vagyok józan csak igazából nem tudom mit csináljak ezért leültem kicsit géphez. Szóval igen!
2022. nov. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Remek, én szokás szerint dolgozom :D
2022. nov. 11. 23:48
 3/16 A kérdező kommentje:
Józanon iszonyat aszociális meg mizantróp vagyok, ha eleget ittam még szeretni is kezdem az embereket.
2022. nov. 11. 23:49
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyébként a kényszermozgásaim végett félek hogy nevetség tárgya leszek, az ital pedig azt eltünteti.
2022. nov. 11. 23:54
 5/16 anonim ***** válasza:
Én eleget dolgoztam a héten, nagyon kimerített. Igazából nem fizikai munkám van mégis néha úgy megyek haza mint akin átment egy vonat. Pedig többnyire csak az eszem használom.
2022. nov. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem szoktam inni, utálom az alkoholt. mondjuk társaságba sem szoktam járni

19/f

2022. nov. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mióta kijártam az iskolát én sem, pláne hogy az ország másik végébe költöztem.
2022. nov. 12. 00:07
 8/16 anonim ***** válasza:
Mit dolgozl?
2022. nov. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Portás, nem mondanám munkának mert kb csak létezem itt meg körbemegyek néha.
2022. nov. 12. 00:09
 10/16 anonim ***** válasza:
Én meg olyan helyen dolgozom ahol milliókkal játszom vagy milliók múlhatnak rajta egy elíráson vagy egy olyan dolgon is amiről nem is én tehetek. A mai válságos világban pedig mindenki tudja mennyire el vannak szabadulva az árak és napról napra drágul minden. Lényegébe folyamatosan stressz ér, amit néha nehezen viselek el.
2022. nov. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!