Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A 18 évesek nem használnak...

A 18 évesek nem használnak már PC-t vagy laptopot? :D

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, snapchatet ritkán szoktam használni, csak beszélgetni, streakeket meg hasonlókat nem szoktam tolni. és a gyorsabb gépelés érdekében webről használtam a snapchatet, amit kiír a másik felhasználónak is, és egy 18 éves csaj csodálkozott, hogy ki használ snapchatet gépről, elég öreges. :D


Gépen elég gyorsan írok mert a munkám igényli. Öregesnek gondolja valaki, ez miért lehet? :D Hogy lehet egyáltalán csak telefonról használni a dolgokat? Elég kényelmetlennek érezném sokszor.


2022. nov. 13. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Én se használok a munkán és a sulin kívül, sose használtam 😃 24/F
2022. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 vagyok, és én a gépet preferálom, de pl. snapchatet telefonról használom. De messenger, facebook, meg ilyeneket sokszor gépen, mert nekem kényelmesebb. Szerintem nem öreges a gép használat, szerintem kényelmesebb, nekem legalábbis. Sokkal jobb a nagyobb kijelző.
2022. nov. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam a gépen netezni és blogolni. Viszont Snapchatem nincsen, de ha lenne is, biztos nem a gépen snap-oznék, ahogy messengert is a telómon nyomkodom.


Gépen és is jobban szeretek írni, ott nem kell a klaviatúrát néznem, a telómon meg nem tudok nem ránézve írni, mert félreütöm.


18/L

2022. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

én csak pc-t használok, mondjuk nekem nincs snapem meg instám meg hasonló fasságaim

19/f

2022. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jók vagytok
2022. nov. 13. 22:01
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Csak telorol csinalok mindent. Se laptopom se asztali gepem.


Nem birom az elmaradott embereket. Koraven vagy.

2022. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

6

hívhatsz engem is nyugodtan koravénnek de nekem a pc 1000x kényelmesebb mint a telefon

2022. nov. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Telóról nehéz lenne dolgozni. :D Ha tudnék is, kb negyed olyan gyorsan haladnék mint gépen. Gondolom az asztali gépet ilyen őskori szarnak képzeled el. :D
2022. nov. 13. 23:01
 9/15 anonim ***** válasza:

gondolom azt hiszi hogy még mindig ilyen pck vannak xD


[link]

2022. nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én meg sosem használtam tiktokot, instat, snapchatet, akkor én öreg vagy?

üdv: 23f

2022. nov. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!