Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A 18 évesek nem használnak...

A 18 évesek nem használnak már PC-t vagy laptopot? :D

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, snapchatet ritkán szoktam használni, csak beszélgetni, streakeket meg hasonlókat nem szoktam tolni. és a gyorsabb gépelés érdekében webről használtam a snapchatet, amit kiír a másik felhasználónak is, és egy 18 éves csaj csodálkozott, hogy ki használ snapchatet gépről, elég öreges. :D


Gépen elég gyorsan írok mert a munkám igényli. Öregesnek gondolja valaki, ez miért lehet? :D Hogy lehet egyáltalán csak telefonról használni a dolgokat? Elég kényelmetlennek érezném sokszor.


2022. nov. 13. 21:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyereknek nyilván nincs nagy szüksége rá. Ilyen Insta, meg Tiktok szarokhoz elég a telefon is. De próbáljatok meg pl. telefonon programozni.
2022. nov. 14. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nekem csak tabletem van sim kártyával, ami azért jó, mert nincs hozzá normális állvány filmnézéshez, ugyanakkor cserébe macerás hívást kezdeményezni és a füles lemerül.
2022. nov. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nincs számítógépem se, telefonon intézek mindent, de pl Tiktok és hasonlók sincsenek, nem élek ilyenekkel


25/F

2022. nov. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én mindig is gépet használtam, telefont csak információ cserére meg zenehallgatásra. Tiksztoksz, snapchat, instagram meg ilyen marhaságok amúgy sem mozgatnak, facebookot sem szeretem csak gépről könnyebb írni mint telefonról. 22/f
2022. nov. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem igaz, én is 18 vagyok és mindennap használom a laptopot.
2022. nov. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!