Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A magukat incelként azonosító...

A magukat incelként azonosító emberek tényleg azt gondolják, hogy minden férfi vagy incel, vagy chad?

Figyelt kérdés

2022. nov. 29. 08:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
65%

Kivel beszélgettek az emberek, míg nem volt net? Vagy nem találtak ennyi idegen kifejezést?

A baráti köröd, családod mit gondol erről a témáról, amikor bedobod nekik?

2022. nov. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy (nőként) elnézem az itteni inceleket, szerintem igen. Annyira beszűkült tudatállapotban vannak, hogy nem képesek épelméjű gondolkodásra.
2022. nov. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

"A baráti köröd, családod mit gondol erről a témáról, amikor bedobod nekik?"


A baráti körömben, családomban nincsenek "magukat incelként azonosító emberek".

Persze a véleményüket megkérdezhetem arról, szerintük mit gondolnak mások, de talán célravezetőbb a másokat megkérdezni.

2022. nov. 29. 08:40
 4/34 anonim ***** válasza:
58%

Vannak idióták de ezek tények hogyan könnyű csajt találni


1, jó külső

2, sok pénz


Persze a hétköznapi Géza is találhat csajt pocakosan meg albérlettel , 250 nettós bérrel, de akit talál az szinten egy túlsúlyos stb nő. Szóval aki igazán tetszene Gézának az más ligában játszik.

2022. nov. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
#2: az ihlette a kérdést, hogy sokadik életfájdalommal teli kérdésnél látom, hogy annyi válasz "nincs ilyen gond, ha chad vagy". Mivel ez egy inceles terminus, felmerült bennem, hogy egyesek szerint nincs is más alternatíva? Ez eléggé abszurd.
2022. nov. 29. 08:47
 6/34 anonim ***** válasza:
83%
Az incelek univerzumában még a manginák is léteznek, akik esküdt ellenségeik.
2022. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
83%

6os, yessss még egy szót tanultam az incel-verzumból:D

Egyre több szót tanulok a nyelvükön. Van még valami goofy-moofy vagy valami hasonló, annak nem tudom a pontos formáját így rákeresni se tudtam:(

2022. nov. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
81%
Szomorú világban élek.
2022. nov. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
82%
Az incelek világa egy elképzelt világ, bármit bele tudnak gondolni, aztán azonosulni vele. Szóval valószínűleg ezt valamelyik kitalálta és elterjedt ebben a körben.
2022. nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
11%
Tökéletesen igaza van annak a kommentelőnek. Aki Chad, az fényévekkel jobb életet élhet. Nyugodtan pontozzátok le az igazságot.
2022. nov. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!