Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Igaz, hogy amelyik nő/férfi...

Igaz, hogy amelyik nő/férfi dumáján, poénjain minél több ellenkező nemű nevet, jobban be is jön nekik, mint lehetséges partner? Mit tapasztaltok?

Figyelt kérdés

2022. dec. 6. 14:06
A kérdező szavazást indított:
Igen, aki a beszédével népszerű az ellenkező neműek körében, lehetséges partnerként is nagyobb az esélye náluk.
Nincs a kettő összefüggésben.
Nem, sőt, akinek a dumáján, poénjain sok ellenkező nemű is nevet, partnerként pont nem ideális nekik sokszor.
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ez nem nagy titok, kb minden nő elmondja, hogy szereti, ha egy férfinak jó humora van...
2022. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig derül ki, hogy a poénon vagy a csókán röhögnek jobban :D
2022. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én szerencsére csak azon nevetek, amit valóban viccesnek is találok, a legtöbb ilyen próbálkozás olyannyira erőltetett, hogy csak a szemem forgatom, nem tudom, mások hogy képesek rajta nevetni


Bár én csúnya vagyok, nem is nekem szokták szánni ezeket, sőt, rendszerint zavarja is őket, ha én (is) nevetek, szóval azért van szerencsém azzal, hogy nem találom viccesnek... de sajnos időnként megesik, hogy tényleg szellemeset mond az illető és önkéntelenül nevetek én is

2022. dec. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
(ja, és ehhez nem kell tetszenie az illetőnek)
2022. dec. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3as, neked aztán vannak önértékelési gondjaid.


A kérdés nem arról szólt, hogy valaki spameli a hülyeséget, valaki meg erőltetetten nevet rajta. Ezt te képzelted mögé.

A kérdés arról szólt, hogy ha valakinek tetszik a másik humora, az nagyob eséllyel vonzódik-e az adott személyhez.

2022. dec. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom, miről szólt a kérdés... Másokon úgy látom, hogyha tetszik nekik valaki/akarnak tőle valamit, a leggyatrább "viccén" is nevetnek


Jól van, én (csak magamból tudok kiindulni, mások fejébe nem látok) speciel nem kezdek el vonzódni hozzá, csak ezért legalábbis nem... És nem is feltétlenül szükséges, hogy (számomra) jó humora legyen

2022. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És az nem lehet, hogy tényleg tetszik az illetőnek?

A jó humor relatív, valójában az egyik elgfontosabb kulcs a humorhoz az, hogy eltalálod, hogy a másiknak mi tetszik. Szóval Ha valaki meg akar nevettetni valakit, az annak ahumorát fogja célba venni, ami esetleg közben másnak nem testzik.... vag ymásnak derogál, amiért nem őt célozták meg.. esetleg az, hogy kimarad az egészből..

2022. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!