Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jogos hogy rosszul esik ha a...

Jogos hogy rosszul esik ha a volt osztálytársaim csak alkoholos állapotban állnak szóba velem? Vagy mimóza lélek vagyok?

Figyelt kérdés

Például a legutóbbi találkozón ahol ugye lehetett inni, mindenki tök jó fej volt velem, még a lányok is, aztán mikor meg pár nap múlva írtam nekik, egy se volt hajlandó beszélgetni.

Kissé rosszul esik hogy csak akkor áll velem sok ember szóba ha részeg. Túlreagálom, vagy tényleg elég aljas dolog az ilyen?



2022. dec. 8. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen más kategória valakivel beszélgetni és együtt lenni élőben, mert ugyanazon a társasági eseményen vesztek részt, és keresni is őket a szabadidőben. Én is rengeteg emberrel beszélgetek, ha egy buliban vagyunk, akivel amúgy nem tudnék mit kezdeni, ha random rám írna.
2022. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem veled van a baj, a világ változik, és nem a jó irányba. Felületes és megjátszott érzelmeket vetítünk a másik felé, tartalmas beszélgetésekre alig szakítunk időt. Jó esetben megvannak a baráti körök, s egy bizonyos kor után az ember nemigen bratyizok régi arcokkal. A sulis összejövetel is ilyen. Megy a jópofiskodás, mert a muszáj összehozza az arcokat, ám amint elfordul valaki megy a kibeszélés a susmogás. Ki mennyire lett kövér, kit csalnak meg, ki mennyire keres jól és mennyire henceg vele stb stb. Egy estére elég, másnap már nem akarsz ezekkel lógni. Kevés az őszinte és igaz barátság, ami az idők távlatában is megmarad. Ezt ápolni és fenntartani kell, ám ha a másik nem akarja, el kell engedni.
2022. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Nézd, az iskola egy olyan dolog, hogy összezártak egy csomó gyereket, akiknek kb 0 beleszólása van ebbe.


Akármit papol a kettes, meg kell értened, hogy csak azért mert x évet össze voltál zárva valakikkel, még nem biztos, hogy ez tényleges mély emberi kapcsolat.


Ezek az erőltetett kapcsolatok, akár melóhely, akár iskola, nem evidensen igaz barátságok, sőt.


Az ember túlél, jópofizik, aztán ha végre kiszakad ebből, akkor igyekszik felejteni.


Engem pl végig szivattak az egész gimin, persze, egy idô után megtanultam jó képet vágni hozzá, de ahogy vége lett, többet vissza se néztem. Tökre lesz@rom mi lett kivel, nem tartozom senkinek semmivel.

Nem tenne jót nekem ezekkel az emberekkel újra találkozni, évekig pokollá tették az életemet.

Semmi dolgom velük, nem kell kitennem magamat ennek, és nem is fogom.


Egyetlen osztálytalálkozón voltam, és arra jöttem rá, hogy a dinamika megrekedt ott, ahol annó volt, és az évek múltával egyre kevésbé van eghez humorérzékem.


Vannak igazi barátaim, akiket azért választottam, mert tényleg megértjük egymást, és nem csak kényszerből vagyok mellettük.

2022. dec. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet nevezik ivócimborának. Csak akkor vagy jó, amikor piálni kellesz
2022. dec. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A volt osztálytársaid nem a barátaid, szóval tulajdonképpen nem várhatsz el tőlük semmit. Nincs feléd semmilyen kötelezettségük, nem erőltetheted rájuk magad. Érthető, hogy ez rosszul esik, de ezzel semmit nem érsz el, tehát tök felesleges rugózni rajta, hogy mi jogos és mi nem. Ahelyett, hogy ezen kiakadnál, inkább vedd a lapot és kerüld el azokat az embereket akiket annyira idegesítesz, hogy csak részegen képesek elviselni. Más már rég észrevette volna magát és otthagyta volna ezt a társaságot, nem tudom te mire vársz.
2022. dec. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!