Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Amúgy buszmegállókban miért...

Amúgy buszmegállókban miért nem szabad dohányozni meg alkoholt inni? Miért zavarja ez az embereket? Cigi füstöt én nem fújom más képébe stb.

Figyelt kérdés
Mire jók ezek a nagy tilalmak?

2022. dec. 11. 07:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

Az egészséges életmódot élő emberek elsőbbséget élveznek.

Jogosan.

2022. dec. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Mert az emberek nem akarnak cigifüstöt szívni és az nem kifogás hogy nem fújod rájuk.

A dohányosok azt se veszik észre magukon hogy szaglanak. Direkt nem azt mondtam hogy büdösek.

2022. dec. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem fújjátok másra a füstöt, de akkor is terjed, pluszban még büdös is, átveszi a ruha a cigiszagot. Utálom, amikor azért érzem magamon a cigiszagot, mert egyesek nem képesek x méterrel odébbmenni. Az alkohollal még nem is lenne gond feltétlenül, de komolyan, miért a megállóban, közterületen kellene piálni? Nem lehet kibírni az első kocsmáig?
2022. dec. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Engem személy szerint nem zavar, mert sokszor teljesen hidegen hagy a környezetem, de egyébként attól, hogy te nem rá fújod még érződik és büdös tud lenni. Szerintem semmi baj nincs azzal, ha meg vannak a kijelölt helyek az ilyesmire egy közösségi téren/épületnél.
2022. dec. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert másokat zavar a cigifüst. Ha fúj a szél akkor oda fújja a bűzt másokhoz is.
2022. dec. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Ezek védnek minket tőletek... Csináld ezeket otthon.


Például:

"Cigi füstöt én nem fújom más képébe"


3. emeleten lakunk, ha nyitva az ablak, az utca túloldalán lévő parkolóból is érezni a bűzét ha valaki szívja...


Alkoholról meg ne is beszéljünk, ott akarsz borosüveggel szédelegni a busz meg villamos megállóban, amit majd kihánysz a buszon? Ja és az alkohol is rohadt büdös. Van aki egy frissen felbontott ártalmatlan sör szagát se szereti.

2022. dec. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy nem dohányzó embernek borzasztó idegesítő más sz@rját szagolni és még a ruhád is átveheti. Csak azért nem vertem emiatt még telibe senkit mert egyrészt törvényes kereteken kívül esik másrészt túl sok lett volna a szemtanú. A szórakozó helyeken sem véletlenül tiltották be. Üdv egy kick-boxer.
2022. dec. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10%

Régen még kórházakban is cigiztek és gyerekszulinapi zsúrokon is a gyerekek feje felett szobákban(lsd régi képek a netről)

Senki nem szolt egy szót sem.

Amiota torveny a cigiellennesség, meg mindenkinek nagy arca lett.

Bármit beiktatnak tv be a nép azt veszi igazságnak.

Ha a homik gyerekbántalmazók molesztálok örökbefogadását engedelyeznék, akkor meg azt pártolná mindenki.

Ha az állatokkal is pártolná a politika a közösülést(lsd norvegiában), akkor azt is pártolná a nép is.


A politika a sok birkának nagyon meghatározó befolyásoló hitrendszer.

2022. dec. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

8#


Gratulálok, sikerült a régi komcsi idők utáni siránkozásod és az aktuálpolitikai fájdalmaidat idekeverni...


Szerinted a cigarettafüst azért büdös, egészségtelen és rákkeltő, mert bemondták a TV-ben? :D Ha pedig bemondanák, hogy milyen jó illata van, akkor futnánk oda dohányos emberekhez, hogy fújjanak már képen? Igazi idióta vagy.

2022. dec. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért vannak ezek a törvények, mert vannak emberek, akiknek csak ennyi eszük van. Nekik törvénybe kell iktatni, a normális magától is úgy csinálja, ahogy most kötelező
2022. dec. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!