Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudom rávenni magam...

Miért nem tudom rávenni magam hogy beszélgessek?

Figyelt kérdés
Régi barátaimmal egyre kevesebbet akarok kommunikálni, eleinte kevesebbet találkoztam velük, most meg már a telefont sem akarom felvenni. Nem akarom őket ellökni magamtól de egyáltalán nem akarok beszélgetni, találkozni főleg nem. Mindenféle konkrét ok nélkül és ez egyre rosszabb. Mi lehet az oka? Nem tudok rájönni

2022. dec. 16. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
depressziós kezdesz lenni?
2022. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megváltoztál. Más lett az érdeklődési köröd, szokásaid, stílusod. Évek alatt ez változik és természetes. Ők lehet másfele fejlődtek
2022. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 ezen már én is gondolkoztam mert nem csak a társasági életemben van ilyen furcsa aggasztó változás hanem még átlagos hétköznapi dolgokban is
2022. dec. 16. 19:32
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 nem igazán más az érdeklődési köröm, a barátaim élete kb ugyanolyan mint az enyém, kijártuk a sulit, elköltöztünk otthonról, dolgozunk stb semmi sem változott csak én érzem úgy hogy senkihez és semmihez nincs kedvem
2022. dec. 16. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:
3: és történt valami veled, amitől ez a trend elkezdődött????
2022. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Trend?

Semmi sem történt velem. Gyakran a rossz gyerekkoromra gondolok, ez esetleg állhat a háttérben, de nem biztos hogy ez.

2022. dec. 16. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!