Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha gyermektestbe...

Mit tegyek, ha gyermektestbe zárt férfiként antiszociális lettem és nem találom a helyem a felnőttek világában?

Figyelt kérdés

168 cm vagyok 51 kilóval sajnos (részben) egy betegség miatt is. Már középiskolában is látszott, hogy testileg visszamaradott vagyok és az ebből eredő gátlás/önbizalomhiány miatt nem barátkoztam senkivel ill. az egyetem alatt sem.


Jelenleg nulla barátom van, csak a munkahelyen tartom részben a kapcsolatot az emberekkel, de ott is durván kiütközik ez a fogyatékosság (mindenki nyitott és párkapcsolata van csak nekem nincs).


Facebook-on látom, hogy már mindenkinek ennyi idősen (32) van párkapcsolata és baráti társasága nekem pedig a távolban sincs, emiatt szüleimmel élek, hogy legalább ne legyek full magányos (bár az albérlet is szenvedés lenne fizetni egyedül). A legrosszabb, hogy igényem sincs már szociális életre és nem is tudnék barátkozni.


Pszichológushoz is járok, ő szerinte nincs gond azzal, hogy ilyen különc vagyok és megtudom találni így is a saját szűk körömet/szubkultúrámat a világban, de sajnos baromira nem ezt érzem.


Totál gyereknek érzem magam, úgy is nézek ki, mégha nyitottabb lennék, akkor is levegőnek néznek/lenéznek az emberek (tapasztalat).

Ez rohadt veszélyes, meghalnak a szüleim, senkim nem lesz akire számíthatok, totál kirekesztett leszek a társadalomban (mint egy hajléktalan). Nagyon félek és reménytelennek érzem az életem. 😢


Ti mit tennétek, ha az én bőrömbe bújnátok? Mit lehetne ezzel az elcseszett élettel kezdeni?



2022. dec. 16. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Enis 170 vagyok es anno 50kg se voltam.. mondjuk en attol meg haveroztam, de nemsok onbizalom volt. A kuzdosport meg a konditerem bevalt. Par ev alatt felszedtem 25kgot, kozbe egyre jobb lettem a munkamban is es mara eleg jol is keresek. Eleg sok melo volt, otthon kb alig voltam de megerte. Akarni kell
2022. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!