Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 16 évesen hol,hogyan tudnék...

16 évesen hol,hogyan tudnék emberekkel kapcsolatot kialakítani, barátokat, barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
Sajnos mindig is nehezen tudtam emberekkel kommunikálni + A covid miatt is kimaradt ez az életemből. Pár barátom van, de már bennünk sem nagyon tudok bízni sajnos, mert úgy érzem, hogy én nem vagyok fontos az ő életükben.

2022. dec. 19. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
2%
A legfontosabb és mindent eldöntő kérdés: Chad vagy? Ha igen, akkor minden az öledbe hullik. Ha nem, akkor van egy rossz hírem.
2022. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Chad?
2022. dec. 19. 22:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha chad lenne nem írta volna ki a kérdést xd
2022. dec. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D
2022. dec. 19. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Ma volt egy hasonló kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Én még mindig úgy gondolom, hogy tásaságba kell járni, ahol együtt vagy többször, vagy huzamosabb ideig másokkal. Itt tudnak jó kapcsolatok kialakulni. De ilyen lehet akár egy videójáték is.


Egyébként ha lesz munkahelyed, ott konkrétan rá leszel kényszerítve, hogy barátkozz. Bár sokszor a munkahelyi barátság csak egy kamu, de ettől még alakulhat ki jó batátság.


Ha esetleg tovább tanulsz, az méh egy óriási lehetőség erre. Főleg ha nem otthon fogsz lakni, vagy albiban. Nekem nagyon sok kapcsolatom alakult ki a koliban, egy szinten 30 ember... azért ott pezseg az élet. :D


Persze voltak rossz dolgok is, de az ember egy idő után már csak a jó dolgokra emlékszik.

2022. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 én nem kolis vagyok
2022. dec. 19. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Sport, hobby, önkentes munka, egyéb klub...
2022. dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2022. dec. 20. 07:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy év múlva mehetsz mensába, ott biztos tudnál jó kapcsolatokat építeni, ha sikerül bekerülnöd?
2022. dec. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!