Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális ha lányként sokszor...

Normális ha lányként sokszor más lányokról mentegetek le képeket?

Figyelt kérdés

Pl a sorozatból amit nézek az egyik karakterről. Általában akkor mentek le ha pl jó a ruha vagy szép a lány.

De mindig fiúkba voltam szerelmes, lánynák sose el se gondolkoztam rajta. Ez normális akkor?



2022. dec. 22. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Engem nem zavar. :)
2022. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Persze, ha csak inspirációnak mented le, akkor annak semmi köze a szexualitásodhoz. Én pinteresten szoktam elmenteni képeket hasonló okokból. Akár a ruhája, haja vagy sminke miatt, de ez nem egyedi dolog, nagyon sokan csinálják ezt inspirálódásnak.
2022. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Okés, akkor jó. Én is ilyesmi okokból mentem le vagy ha szeretek magát a színészt/énekest.
2022. dec. 22. 17:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is csinálok ilyet. De amúgy pont egyszer beszélgettünk a barátnőimmel erről. Nőként néha ránézünk egy nőre, aki tényleg igényes, jó a stílusa, és szimpi. Szóval “ még mi is megnézzük magunknak “ :D pedig mind heterok, kapcsolatban élők vagyunk. Egyszerűen ami szép az szép :D ennyi .
2022. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Én is szeretek szép nőket nézegetni, de nem vagyok biszex. Egyszer voltam olyan hármasban, hogy rajtam kívül volt még egy lány, de még úgy részegen se akartam vele semmit csinálni😆Csak a fiúval foglalkoztam. Szóval szerintem ez normális dolog és nem feltétlen jelenti azt, hogy vonzódnál nőkhöz.
2022. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális dolog. Nincs vele semmi baj.
2022. dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De nálam volt már olyan párszor, hogy valamilyen színészeől több képet is kinyomtattam.(a sorozatbeli kinézetéről, magáról a karakterről)

Ez is normális?

2022. dec. 22. 18:14
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány éves vagy, de én tizenéves fiúként rendszeresen gyűjtöttem fotókat, posztereket focistákról, zenészekről, színészekről (a falon is volt kint jó pár). Ma már kinőttem ebből a korból, de ma is töltök le fotókat a netről bárkiről, akit valamilyen okból érdekesnek tartok. Pl. a kedvenc focistám Nikola Storm (KV Mechelen). Nem túl ismert, de nekem ő a kedvencem. Róla is szedek le fotókat. Sosem gondoltam, hogy emiatt bárki melegnek hinne. :)
2022. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#7.

Igen, normális dolog. Sokan gyűjtenek képeket, vagy egyéb tárgyakat, amik egy filmben szereplő karakterhez kapcsolódnak.

2022. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. dec. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!