Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincs kedvem élni se. Mi tévő...

Nincs kedvem élni se. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz éven vagyok túl. Meghalt a kutyám, alig van barátom, új osztályba nem tudtam beilleszkedni, össze vesztem igy év végére a családommal. Most szilveszterkor nem csinálok semmit.

2022. dec. 29. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Fogd fel ezt a pár napot úgy, hogy most van még időd átgondolni, hogy miben szeretnél változtatni, változni és az új évet indítsd azzal. Persze lehetőleg ne úgy mint ahogy újévi fogadalmat tesznek az emberek, hanem dedikáld az energiád a tervezésre. A gyász pedig az élet része szóval nem szabad komolytalanul venni, de túl szigorúnak sem szabad lenned magaddal és a környezeteddel emiatt, adj magadnak időt és légy tudatos abban mikor beszélnek belőled az érzések, hidd el kevésbé lesz rossz amíg megszokod a helyzetet. Érdemes lehet majd ha újra találkozol az osztálytársaiddal beszélgetni, akár csak a padtársaddal, hogy legalább egy ember felé nyissál egy kicsit.
2022. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Ez csak a kezdetek kezdete lenne maximum. Vagy te úgy hitted az életed mindig csak szép és jó lesz? Mint az álmaidban?
2022. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Lesznek még ezerszer nagyobb problémáid mint ami most van és majd visszagondolsz 10 év múlva , hogy hát milyen jó dolgom volt akkor.
2022. dec. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak hogy tisztázzuk én sose csináltam semmit szilveszterkor és nem sírok itt.
2022. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nagyon rossz éven vagyok túl."

Túl vagy rajta. Vége. Sokkal jobb lesz a következő év, ha megteszed, ami rajtad múlik.

2022. dec. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg minél több új, jó élményt szerezni - ezt akár erőltetni, ha nincs kedved hozzá, akkor is! - hogy feledtessék a múlt évi rosszakat.
2023. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!