Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Történt veletek már olyan,...

Történt veletek már olyan, hogy láttatok egy nem kifejezetten szép valakit, a kisugárzása mégis megfogott benneteket?

Figyelt kérdés
Legyen akár nőről, akár férfiról szó. Tehát, mondjuk sétálgattok egy plázában, és megakad a szemetek valakin, akiről talán senki nem mondaná objektív szemmel, hogy "jól néz ki", de mégis találtatok benne valamit, ami odavonzotta a szemeteket, és ott is tartotta kicsit. Akár a mozgása, akár valami furcsa kiegészítő a ruháján, vagy a haja, bármi. Ami ellentmondásossá, furcsává tette a látványt, és valamilyen megmagyarázhatatlan síkon mégis tartalmazott pozitívumot abban az emberben, akit amúgy nem akarnál magad mellé párkapcsolatnak. Volt már ilyen? Ha igen, mi volt az a rejtelmes, pozitív tényező?

2022. dec. 31. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Általában nem szoktam szeretni az ázsiai nőket kinézetre (nem rasszizmus, mert nem utálom magát az embert), de mégis van néhány, amelyik valami misztikus dologgal megfog. Tekintet, hanglejtés, személyiség.
2022. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Persze.Megláttam a tükörképemet egy kirakat üvegében.
2022. dec. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hajjaj. Dugtam is ilyet
2022. dec. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokszor van ez, de nem történik semmi sem. (F)
2022. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jégszív ***** válasza:

Fényképen, videón.

Ilyen pl. Barbara Streisand színésznő és Mitsuko Uchida zongoraművésznő. Rájuk és sokan másukra is lehet mondani:

"Olyan ronda, hogy az szinte már SZÉP."

2023. febr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!