Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért lehet az hogy az emberek...

Miért lehet az hogy az emberek egyáltalán nem közelednek hozzám?

Figyelt kérdés

Lehet valami taszító kisugarzasom,vagy mi lehet itt meg a probléma ? Introvertalt,zarkozottabb ember vagyok,de ha valaki el kell velem beszélni és látom hogy tényleg erdeklodik, akkor hamar megnyilok. Kicsit már elegem van hogy sosem én vagyok az akit akarnak az emberek,hanem mindig más , nagyon elhanyagolva és magányosan érzem magam emiatt . ha társaságban Is vagyok rendszerint senki sem akar velem beszélgetni

kérlek ne írjatok butaságokat,komolyan érdekelne:) köszönöm a válaszokat



2023. jan. 3. 23:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Én is igy érzek. Nem tudom az okát, én is zárkózottabb vagyok. Van egy kis pesszimista beütésem lehet azért.
2023. jan. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Én egy nagyon nyitott, gyorsan ismerkedő, sok baráttal, ismerőssel rendelkező ember vagyok.


De alapból kerülöm a melabús, zárkózott embereket... Velük valahogy nem tudok mit kezdeni..

2023. jan. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Biztos büdös vagy.
2023. jan. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
Így jártál.
2023. jan. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Szeretsz egyáltalán emberek kozott lenni?
2023. jan. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Ha konkrét párbeszédeket és eseményeket írnál, abból lehetne jobban látnom, mi lehet.


"Biztos büdös vagy."

Te meg egy alpári senkiházi.


"Így jártál."

Te minek írsz választ? Felfogsz bármit egyáltalán?

2023. jan. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Az a baj hogy az emberek a hozzájuk hasonlokkal szeretnek barátkozni. Tehát egy könnyen barátkozó ember egy másik könnyen barátkozó emberrel érzi jól magán. Tudod mint az iskolában hogy megvannak a csoportok. Egy zárkózott ember egy másik zárkózott emberrel jönne ki. De a zárkózottak nem fognak tudni zárni mert zárlatosak amiért zárlakatosok.
2023. jan. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

Részben itt inkább az emberekkel van baj: félnek egymástól kkimondatlanul is, itt volt a COvid, ment/megy a távolságtartás egymástól, sokan sokkat csalódtak már a másikban, így nem megoldani-, hanem eltávolodni szeretnek-akarnak az emberek egymástól "megoldásként". Ha gond-konfliktus adódik, akkor azt sem rendezni, megoldani szeretnék, hanem akkor is inkább feladni minden emberi kapcsolatot.

Tehát nem feltétlen benned van a hiba, nyugi.

2023. jan. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Mások véleménye alapján milyen tulajdonságokat mondanak rólad?
2023. jan. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szuper voltál 8-as! Tartós kapcsolatokat tönkretenni meg főként halálos bűn!
2023. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!