Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy nő többlet túlsúllyal...

Ha egy nő többlet túlsúllyal rendelkezik de a férfi 210 kg ti miért próbáljátok ki a molettebb jóval kövérebb nőket és egy nagydarab 210 kg férfinél miért nincsenek Párkapcsolati útvonalak min múlik?

Figyelt kérdés
Többek között azért érdeklődők az általános kérdések tekintetébe mivel felmerült a kétségem hogy egy nő mindegy hogy milyen súlyba van lehet az 200 kg vagy nagyobb a férfiak akkor is Párkapcsolatot vagy komolyabb elköteleződést elhatározást nyújtanak be számára és egy 30 éves 210 kg-os férfinál aki túlsúlyos senki nem akar tőle se párkapcsolatot de még intim kapcsolatot se.

2023. jan. 11. 03:59
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

Nő vagyok, pszichológiai, mélyről jövő társadalmi minták mentén az én meglátásomat leírom, amivel maximálisan lehet vitatkozni, nem egyetérteni.

A legtöbb férfi agya úgy lett behuzalozva, hogy a kerekebb, húsosabb nők alkalmasak az utódok kihordására. Tudat alatt ez be van rögzülve. Ha van egy vállalható stílusa, humora, személyisége, arca is a nőnek, akkor könnyebb még erősebb súlyfelesleggel is párt találni.

Ellenben a női agyműködés az erős, izmos, harciasnak, dominánsnak kinéző apaképet választja. Egy túlságosan elhízott, szétfolyó, puha férfiban, aki saját magát nem tudja kordában tartani, nem látja azt az erőt, amivel a családot védelmezni tudná.

2023. jan. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fersk ***** válasza:
80%
Ez butaság. Milliószor ennek a fordítottjáról panaszkodnak (természetesen nők).
2023. jan. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%

Huh, kellett egy kis idő, mire kihámoztam a kérdésedből mire vagy kíváncsi. Szerintem sem egyirányú a dolog.

Hogy megfordítsam az első válaszát ennyi erővel azt is rá lehetne mondani, hogy a nagydarab férfiak tudat alatt tetszenek a nőknek, mert azt jelzik, hogy sok erőforrásuk van, van bőven mit enniük.

2023. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Hat azert a legtobb ferfinak a normalis csinos nok jonnek be. Az mas h akad sok fetises
2023. jan. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!