Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Felnőtt korban barátkozni?

Felnőtt korban barátkozni?

Figyelt kérdés

26 vagyok, az egyetem alatt összeszokott baráti köröm éppen széthullik, páran bejelnették a szilveszteri bulin,hogy idén külföldre költöznek (ki ide,ki oda,nem együtt).

Ezen kívül marad 4 barátnőm és egy jó srác barátom. A barátommal karácsony előtt szakítottunk szóval az ő baráti köre is kiesett.

Azon gondolkodtam hogy pl ha el akarok menni néha néha bulizni/koncertre egy nagyobb társasággal,hát nem lesz kikkel.

Arra gondoltam,hogy megpróbálok egy új baráti kört szerezni. Na de hogy? Felnőtt korban ez már nem egyszerű. Nem járunk suliba, a kollegák az irodában (nálunk legalábbis) nem olyanok,megvan a privát életük.

Vannak pl ilyen workshopok vagy valami hobbival kapcsolatos ahol lehet barátkozni?

Teljesen tanácstalan vagyok. Én mindig a sulikból,egyetemről szereztem barátokat...

26N



2023. jan. 14. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Nőként nem lesz gondod ilyesmivel.
2023. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Én munka kapcsán is szereztem barátokat. Szórakozni nem csak nagy társasággal lehet, elég 1-2 barát.
2023. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Felnőtt korban már nincsenek ilyen allandóan együtt lógós baráti társaságok, az csak a filmekben van. Esélyesebb hogy több társaságod lesz innen-onnan és évi egyszer max összeröffentek. Mindenki éli az életét, parkapcsolat, gyerekek. Amúgy beiratkozhatsz nyelvsuliba vagy valami esti képzésre, de ezek az emberek is ugyanúgy szét fognak széledni. Akik jobban összetartanak azok a valamilyen önkéntesek, világmegváltók, vallásos társaságok.
2023. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Hát neten ne próbáld semmiképp mert itt ha kiderül valakiről hogy lány akkor mondjuk ugy más céllal keresik.
2023. jan. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
lányokkal barátkoznék főleg,nyilván.
2023. jan. 15. 11:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak pl facebookon olyan csoportok ahol kereshetsz embereket akikkel egy adott koncertre/eseményre mennél. Szerintem érdemes ott próbálkozni; a közös érdeklődési kör így már adott, ha pedig szimpatikusak, akkor abból nyilván kialakulhat rendes barátság is.
2023. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csaltlakozz olyan csoportokhoz, társasághoz ami érdekel.

Már a zenekarok csinálnak saját csoportokat a rajongoknak.

Én hasnolóan hobbi csoportok, oldalak is vannak.

lehet olyan összetartó baráti társaságod már nem lesz, de idővel majd az is alakulni fog.

Én szintén így bandakulok koncertekre kisebb kevesebb sikerrel. Hiszem h idővel kilehet alakitani egy közelebbi kapcsolatot. Bár igaz h ilyenkor már a család nagyobb szerepet kap.

2023. jan. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
túrázók, természetjárók?
2023. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fiam baráti társaságának a fele vidéken, másik fele külföldön. Mégis keresztül-kasul utaznak, bandáznak, ünnepelnek, beszélnek, segítik egymást.
2023. ápr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!