Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szingli huszonévesek! Nektek...

Szingli huszonévesek! Nektek mik a programjaitok?

Figyelt kérdés

Lassan már másfél éve teljesen egyedül vagyok, azóta sem randiztam, ismerkedtem, mióta vége lett a kapcsolatomnak. Még egyetemre járok, vannak barátaim, de ez az a kor, amikor mindenkinek pont más időpontban van elfoglaltsága, senki nem ér rá, stb. Szeretek társaságban is és egyedül is lenni, szórakozni is szeretek, kávézni, stb. szóval nem vagyok szerintem kimondottan ,,válogatós" ilyen téren. Volt egy baráti társaság, akikkel jóban lettünk a legjobb barátnőmmel, kb. fél éve minden nap velük voltam munka után, nagyon jó volt, de a barátnőmnek lett azóta párja a társaságból, így vele van többet, nekem a suli miatt nem fért bele az állandó programozás, így eltávolodtunk kicsit, ugyanúgy jóban vagyunk, csak sokkal kevesebbet találkozunk, az említett társasággal meg egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot, ők inkább a barátnőm társasága lett. A többi barátom inkább az egyetem miatt lett a társaságom, ők viszont máshol élnek, ilyenkor otthon vannak, dolgoznak, családdal, saját párujukkal vannak, tehát velük is sokkal kevesebbet találkozunk.

Mivel sok minden érdekel és igazából ,,szeretek magammal lenni", szeretek festeni, sorozatozni, sétálgatni, sportolni, főzni, olvasni egyedül, így mindig keresek valamit, amivel elfoglalom magam, illetve mostanában sokat megyek haza a szüleimhez is, velük is nagyon jó a kapcsolatom, szeretek velük lenni. Viszont a problémám, hogy fiatal vagyok, vágyok a korombeli társaságra, szívesen csinálnék programokat korombeliekkel, meg hát, bár tényleg elvagyok egyedül, azért néha elég magányos vagyok, szívesen beszélgetnék valakivel a gondolataimról, dolgokról, amik érdekelnek, de sajnos annyira nem vagyok nyitott, hogy mondjuk elmenjek akár egy szórakozóhelyre egyedül vagy ilyesmi, mert kínosnak érezném. Mit tudnék csinálni, hogy huszonévesen tudjak korombeliekkel ismerkedni, úgy, hogy ne tűnjek nyominak? Vagy milyen programok vannak, amiket egyedül is csinálhatok, mert nem kínos, de közben mégis van arra esély, hogy ismerkedjek emberekkel?



2023. jan. 17. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Kapcsolatkiépitések, kapcsolatfelvételek, szocializácio baratok társ, bulik, tanulas
2023. jan. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, és ez a kérdésem, hogy hogyan? :D
2023. jan. 17. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Találkozgass régi barátokkal, és rajtuk keresztül (bármilyen ritkán ér rá, több mint a semmi), vagy végezz el valami OKJs képzést, ahol össze vagy zárva emberekkel, ott lehetetlen, hogy ne ismerj meg 1-2t.
2023. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt okj-n nem igazán van barátkozás meg beszélgetés. Mindenki ül hulla fáradtan várja, hogy vége legyen aztán haza lehessen húzni.
2023. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Én is így vagyok vele, jo egyedül is, de azért néha hiányzik a társaság. Nekem erre a megoldasom eddig az volt, hogy belemerülök teljesen az edzésbe, vagy valami fizikai munkába, aztán annyira lefárasztom magam hogy eszembe se jusson pár napig xd Ez persze nem egy jó megoldás, mert a problémán nem segít. Szóval hallgatom én is az ötleteket 😄
2023. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Csak a munka van sajnos, úgyhogy semmit nem tudok jelenleg tenni. Túl szorongó vagyok, hogy kimenjek a komfortzónámból, pedig ott kezdődik az élet. 26/N
2023. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos semmi programom nincs. Néha pedig jó lenne valakivel elmenni hétvégézni vagy csak szimplán csavarogni valamerre. Barátaim is elkoptak az évek során szóval az sem opció. Egyedül pedig nem sok lehetőség van. De azért nem fogok kifejezetten párt keresni mert “unatkozom” max barátokat. (Mielőtt betámad a betegesen kanos gyakoris közösség leszögezném, hogy nem lány vagyok..)
2023. jan. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!