Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is tapasztalt ilyet férfi...

Más is tapasztalt ilyet férfi társaságban?

Figyelt kérdés
Lent voltunk egyik este iszogatni társasággal. Lejött egy külsős srác. Magas, izmos, az átlagnál valamivel jobbképű. A haverok teljesen lefagytak, ijedtséggel vegyes irigységgel nézegették. Én rendszeresen terembe járok, így hozzá vagyok szokva a maszkulinabb férfiak jelenlétéhez. De nem értem, miért kell egy ilyen szituációban összemenni. Ugyanolyan ember, mint bárki más.
2023. jan. 20. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Attól majréztak be, mert jóképű meg terembe jár? :-D Hát, lehet homokos a csávó. Meg mit ijedeznek? :-D Gyerekek a haverjaid, akik azt hiszik, hogy ha az egyén terembe jár, akkor egy félisten? :-D Hát azért közel sem. A legtöbbje mentálisan teljesen ki van készülve, nem beszélve egyébb szociális problémákról. Közel sem tökéletesek.
2023. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Ezért fontos edzeni.

Itt most mindenki elő fogja persze adni ugyanazt mint első is.


De a pszichológia a te megfigyelésedet igazolja kérdező.

Igen, ez egy létező és minden férfiben aktívan működő mechanizmus.

Csak valaki annyira szégyenteljesnek érzi, hogy elfojtja/letagadja.

2023. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, már nem vagyunk gyerekek, ezért is néztem, hogy ezekkel meg mi van?😄
2023. jan. 20. 20:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is azért edzem, hogy a lehető legjobbat hozzam ki magamból.
2023. jan. 20. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Jól teszed.

Az ember továbbra is egy állat.

Persze sokan szeretnének ilyen felvilágosodás korabeli, Darwin előtti nézeteket vallani hogy "az ember tiszta tudat, és minden cselekedetünk tudatos folyamatok eredménye".


Az embereknek fáj elfogsdniuk hogy akár csak egyetlen véletlenszerűen kiválasztott napunk során a cselekedeteink és érzéseink 90%-a teljesen tudattalan módon az nösztönvilágból ered, és csak nagyon kis mértékben tudatosul.


Az hogy egy nagyobb és magasabb fitneszt hordozó hím egyedet egy kisebb és satnyább fitneszt hordozó hím egyed potenciálisan veszélyforrásnak tart és öntudatán kívül azonnal egy alatvaló (szubdomináns) szerepét veszi fel a társaságában az konkrétan a gerinctelenekig visszavezethető ösztönös viselkedésforma.


Kb 400 millió éves ösztönökről beszélünk.

Nagyon alap hardwired része ez az emberi viselkedésformáknak.

2023. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Ilyenben már volt részem.

A pasasnak izmai voltak, nekem meg Mercédeszem.

Mivel a csajnak esze is volt, így nem az izomagyúval ment haza gyalog....

2023. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Ekkora copeing-olást utolsó XD

Ügyes vagy, taxis jelvény feloldva 😂

2023. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet álszent módra lepontozni, de gyalogolni (ázni, fázni) egyik nő sem szeret.

Megnézegeti ugyan az izomagyút, de azért hazafelé inkább terpeszkedik a jó meleg Mercimben.

Ha az autóm mesélni tudna...

2023. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!