Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha olyan személy jelöl be...

Ha olyan személy jelöl be titeket Facebookon, akit nem akartok visszaiigazolni különböző okok miatt, akkor törlitek a felkérést vagy függőben hagyjátok? Tehát arra, mész ,hogy eltávolítod vagy pedig ott hagyod ?

Figyelt kérdés

Mi miatt döntesz így?

Ha ott hagyod, akkor miért? Miért nem törlöd?



2023. jan. 20. 21:20
A kérdező szavazást indított:
Elutasítom
Ott hagyom
33 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, higy hagytam ott csücsülni, hátha észreveszi magát,. De egy hónap után meguntam, így elutasítottam. Ennyi idő itán azért leeshetne a személynek, hogy mi szitu.
2023. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Alternatív megoldás; visszajelölöd és telehányod a Facebookot mindenféle fényképekkel, videókkal. Garantált, hogy másfél napon belül letöröl. :D
2023. jan. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért hagyjátok ott ilyen sokan?
2023. jan. 20. 22:25
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem mindegy az neked, hogy mi mit miért csinálunk? :D
2023. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3# mert nem akarnak megbántani xD
2023. jan. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Azért hagyom ott, mert ha elutasítom, be tud újra jelölni. Így nem.
2023. jan. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
6# pont hogy nemtud ujra
2023. jan. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Otthagyom, mintha nem is láttam volna a jelölését.
2023. jan. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Otthagyom, mert 1.így azt hiheti, hogy nem vettem észre vagy csak elfelejtettem visszajelölni, nincs (akkora) sértődés (mert ki tudja, lehet, hogy egyszer még szükség lesz rá, hogy kommunikáljak vele) 2.lusta vagyok.
2023. jan. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyom, sok vizet nem zavar, és van más ok is. Sokan jelölnek ismeretlenül, ennek kb. a harmada olyan, akivel van bőven közös ismerős, és kitűnik számomra, hogy járunk mindketten xy helyekre, előbb vagy utóbb könnyen lehet, hogy valódi ismerősök leszünk.


Ismeretlen embert nem jelölök vissza, az meg nagyon ritkán van, hogy mondjuk olyan ismerős jelöl be, akivel nem kedveljük egymást/én nem bírom. (Ez nem volt ugyan kérdés, de én ezek miatt nem jelölök vissza valakit.)

2023. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!