Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Veletek már megtörtént ez a...

Veletek már megtörtént ez a szomorú eset?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=UaDHaX1oWCc

Az alábbi videóban látható eset férfi oldalról. Velem többször is megtörtént, és például amikor segíteni mertem például fekvenyomásnál, elküldtek a fenébe mondván, hogy lenézem a női nemet. Miért? Azért, mert szemmel láthatóan nem bírta felnyomni a súlyt és ott szenvedett? Férfinak is segítettem már, szóval lenézem a férfiakat is?


Nektek nincs elegetek sokszor a nők túlreagálásából?



2023. jan. 27. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
fekvenyomásnál ne menj segíteni! Milyen prosztó dolog már... Majd ha segítséget kérnek akkor menj.
2023. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem. De.
2023. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Belógattad az arcába a himbilimbit?
2023. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem segítenék. Ha gyúrni akar "nő" létére, onnantól kezdve nem nő a szememben az illető, hanem egy pali puncival a lába közt.
2023. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Őszintén, én valahol megértem. Ha épp "szenvedek" a kondiban, közben végig arra gondolok, hogy most mások mit gondolhatnak rólam. Igen, tudom, hogy ez az én problémám, és dolgozom is rajta, de néha jó lenne egy "ne szólj hozzám, tegyél úgy, mintha itt se lennék" táblát akasztani a nyakamba, meg jó lenne, ha mások is akasztanának - mert ha viszont oda akarok menni valakihez, hogy ezt vagy azt szeretném csinálni és segítsen/asszisztáljon, akkor én ugyanígy monitorozom az embereket, hogy vajon ki az, aki szívesen társulna, meg ki az, aki épp túlélni próbálja a leedzést ennyi ember között.

És ennek semmi köze ahhoz, hogy milyen nemű az illető. Persze, vannak gyökér nők, akiknek az is sértés, ha előreengeded, de ez szerintem inkább egy ilyen speciális edzőtermi szorongás, amit amúgy leginkább a férfi ismerőseim értenek, de ők nagyon is, mert náluk még az is ott van, hogy nem elég izmosak, és ezért "mit gondolnak rólam" - holott az eszünkkel tudjuk, hogy semmit, de valahol ott van az emberben ez a kis görcs.

2023. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Hat ugy tunik a vidibe h mar elotte is sasolja a csajt es valszeg ha nem nezne ki jol nem akarna segiteni. Sokan probalnak kondiba nyomulni igy ferfi szemszogbol is ertheto, h mar azt is offojak aki tenyleg csak jot akar. Ha nem megy neki majd lejebb veszi a sulyt, megoldja. Egyszer nekem is belenyult vmi random ember a fekvenyomasomba ami am kiment vna. Hat en nagyon ideges lettem, kb az edzes legfontosabb reszet bszta el nekem
2023. jan. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem volt még olyan,hogy bárkinek is segítettem volna az edzésében kéretlenül,pont ezért,mert nem lehet tudni,ki,hogy reagál rá.Nem is az én dolgom,és a tiéd sem,hogy segíts nekik.Akkor sem,ha nő az illető.Ha külön megkérnek rá,az más dolog,akkor segíts ha tudsz.
2023. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Férfiaknak sokszor többször segítettem, és mindannyian megköszönték, mondták, hogy pont azelőtt érkeztem, mielőtt segítséget kértek volna.
2023. febr. 4. 14:15
 9/11 A kérdező kommentje:
*sokkal többször
2023. febr. 4. 14:15
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha netán nem kellett volna segíteni, akkor sem kéne bunkónak lenni. Értelmesen is lehet mondani, hogy nem kellett a segítség. Bár nekem nem az jut eszembe, hogy egy szenvedő ember, akin nagy súly van, ne kéne a segítség számára.
2023. febr. 4. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!