Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek milyen gyakran...

Szerintetek milyen gyakran fordul elő manapság az, hogy valaki egy baráti társaságban benne van?

Figyelt kérdés
Nekem abszolút nincs semmi tapasztalatom ilyen téren az utóbbi években, olyan furcsa lenne, ha hirtelen belecsöppenék egy baráti társaságba, mármint nem azért, mert nem szeretném, csak eleinte szokatlan volna az egész helyzet.

2023. jan. 31. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindig is bele tartoztam egybe. Vannak előnyei, de hátrányai is. Ha lesz időm, akkor később megírom őket.
2023. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Mennyi idős vagy kérdező?

Alapíthatnánk egy baráti társaságot, mert nekem sincs. XD

2023. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2

31 vagyok.

Te melyik korosztályba tartozol?

2023. jan. 31. 14:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az általános. Van egy szűk réteg, aki véletlenül kiszorult az ilyen társaságokból és van egy szélesebb, aki nem érti, hogy miért nincsenek barátai, aztán mikor más nyitna felé, csak lemondogatni tudja a programokat meg ghostolni a többieket üzenetben.
2023. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehát... az a kérdés, hogy mennyire átlagos az, ha az embernek vannak barátai?:D

Ember! Ez lenne a normális! Az, hogy egyesek sajnálatos módon kiestek a szociális hálózatból, az szomorú és jó lenne, ha vissza tudnának kerülni, de ők számítanak lemorzsolódónak, nem azok, akiknek vannak barátai.


El se tudm képzelni milyen lenne az élet barátok nélkül. Még a feleségem elvesztését is fel tudnám dolgozni valahogy, bár az is rohadtul megviselne és vszeg nem vágynék többé párkapcsolatra, de barátok nélkül sz*rt sem ér az élet.

2023. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 45
2023. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok szerintem azért nem vagy benne ilyenben mert nem vagy barátságos másik felé. Találj valakit aki egy érdekes ember és jó lehet vele beszélgetni és beszélgess vele, ez időbe telik. Ha kollégáról van szó, akkor 1,2 hónap alatt ha majdnem napi vagy heti szinten hosszasan beszélgettek, akkor utána meg hívhatod őt programokra vagy ő hív meg téged. Aztán lehet be mutat a barátainak és velük is ossze haverkodsz. Itt csak arról van szó, higy beszélned kell valakivel, ha az a kérdésed miről, akkor bármiről! Millió kérdés létezik, úgy a legjobb beszélgetni ha jó hallgatóság vagy és sokat visszakérdezel, én így akár ezer évig is tudnék beszélgetni egy emberre.
2023. jan. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!