Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki meg tudná nekem magyará...

Valaki meg tudná nekem magyarázni ezt a jelenséget?

Figyelt kérdés

Régen is gyakori volt, de most lehet csak többször jön velem szembe, hogy a férfiak 90%-a bele van fásulva a “pénzéhes minden nő” féle utálkozásba. Miért van ez?

Én felnőtt nő vagyok, természettudományos karrierrel, sikeres mondhatni, elég jól keresek, adok a külsőmre is. Ezután miért fáj valakinek, ha én például nem akarnék gyakorlatilag nálam sokkal rosszabbul kereső férfi mellett kikötni, mert nem az én dolgom őt eltartani, továbbá az anyagi dolgok mindig konfliktusforrást jelentenek, főleg ha még ekkora is a kontraszt kettőnk fizuja között.

Ettől függetlenül azt aláírom, hogy az sem tisztességes, ha a nőt kell a férfinak eltartani, de lássuk be, hogyha valaki egy olyan élettársi viszonyt folytat, azt ő választotta magának (szép nő, jó az ágyban, a férfi meg keres eleget mindkettőjüknek és gondolta, miért is ne)

Úgy lenne ez kevésbé igazságtalan, ha csak azokat a nőket céloznák, akik tényleg semmilyen téren sem tettek le bármit az asztalra és mégis elvárják alanyi jogon a pacek csávót. Mert igen, ilyen is van. De mindenkire ráragasztják az aranyásó rohadék jelzőt mostanában, akinek csak a szaporítószervei a testén belül találhatóak. Ez az új trend?

Mert akkor lehetne ám fordítva is általánosítani, hogy Sanyi bácsi a lepukkant falusi csürjében elhízottan és igénytelenül hogyan formál jogot arra, hogy neki is alanyi jogon járjon a modelltestű festett szőke botoxhercegnő.

Ez nem egy feminista kérdés, távol álljon tőlem, de valaki elmagyarázhatná, hogy ez az egész honnan gyökerezik.



2023. febr. 11. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ez csak a csóróknak meg lúzereknek fáj.
2023. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Akinek van pénze, az büszke rá, hogy a nő emiatt is szereti.
2023. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem hallottad még a ferfiak 90%-át erről a kérdésről. Elképzelhető, hogy túlságosan materialista körökben mozogsz, ezért nem jó a mintavétel.

De

Talán hallottál már róla, hogy a nők genetikailag anyagiasabbak, mert (élelmiszer, eszköz...) tartalékot kell fenntartaniuk a gyerekek biztonságos felnevelése miatt a barlangi idők óta.

2023. febr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Mert csórók.
2023. febr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Ez egy incel egovédő duma. Ezzel magyarázzák azt, hogy miért nem kellenek senkinek. Így megússzák azt, hogy magukba kelljen nézniük (ami ugye fáj a törékeny egónak), megússzák a fejlődést, hogy dolgozzanak magukon (ami meg meló és kényelmetlen, kellemetlen).


Ez egy nagyon kényelmes önáltatás és hazugság önmaguknak, amivel minden olyan kellemetlenséget megúszhatnak, mint az önreflexió, a felelősségvállalás, a tanulás, önmaguk építése, fejlesztése. Hát nem egyszerűbb gyűlölni a nőket és rájuk tolni a felelősséget a saját boldogtalanságuk miatt? Hát dehogynem.

2023. febr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez hülyeség és egyszerűen szimpla kitaláció aminek több oka is van.. A férfiak 90%-a egyáltalán nem hajtogatja ezt vagy gondolja így. Ez általában azoknak az agymenése akik szimplán nem tudnak egy kapcsolatot sem kialakítani és ez egy remek magyarázat lehet rá, hogy megnyugtassák saját elméjüket. Ez talán az egyik fő indok. A másik fő indok pedig az, hogy Magyarországon az emberek csórók.. :D Mármint nyilván nem mindenki, de sokan azok. Szóval alapból nem kell szembesülnöd azzal, hogy a pénzed miatt akarna csak egy nő. Mármint nyilván nem azért fognak rád menni a pénz miatt mert van egy autód meg egy házad, hanem ha mondjuk van több ingatlan, több autó, vállalkozás és több száz milliós vagy milliárdos vagyon, amivel azért valljuk be nem sokan rendelkeznek, de az ide írogató pacsirták 99,99% biztos, hogy nem.


Szóval ez csak ugyanolyan ostoba siránkozás, mint az amit szoktak szajkózni, hogy a külföldiek ellopják a magyar nőket és az, hogy újra kellene osztani a nemeket, mert nem állapot, hogy a nők 95% a férfiak 10%-ra hajt, mert csak a chad-ek felelnek meg a rettentess elvárásoknak. Egyik se igaz, de azért jól esik hajtogatni.


(Aki pedig így gondolja ott befigyelhet pár mentális betegség is)

2023. febr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az ötössel, hatossal: a férfiak 90%-a nem ilyen rinyagép, csak néhány emberileg gusztustalan, belülről rohadó, nyomoronc incel vergődik rendszeresen és a saját sikertelenségeit próbálja mindenki másra kenni.
2023. febr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi a lényegi kérdésed?
2023. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 Szerintem tök világos, hogy mi a kérdés. Melyik rész szorul magyarázásra?
2023. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem az olyan nőkre mondják, mint te. Hanem azokra, akik szegények, és a férfi pénze után sóvárognak, ilyen alapon keresnek társat.
2023. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!