Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehet a baj velem? Senki...

Mi lehet a baj velem? Senki nem akar velem barátkozni.

Figyelt kérdés

8 éves korom óta sportolok. Szerintem elég jó vagyok benne, országos szinten is versenyeztem már.

Kb.fél éve költözés miatt átigazoltam egy új egyesülethez. A régiben igazából felnőtekkel és egyetemistákkal jártam edzeni, mert csak erre volt lehetőség. Edzés alatt inkább magára a feladatra fókuszáltunk, mint a "haverkodásra". Edzés közben persze mondtak egy-két poént, edzés után ledig megdícsérte, higy milyen jól bírtam ma is. Most viszont a kortársaimmal edzek, szinte egész edzésen viccelődnek, nevetünk stb...persze elvégezzük a feladatot

Ami viszont nagyon bánt, hogy Szinte levegőnek néznek. Mintha nem lennék tagja a csapatnak. Amikor köszönök viszsa se köszönnek. Suliba is csak lehajtják a fejüket vagy inkább elnéznek a távolba. Szinte minden hétvégén csinálnak valamai kis összejövetelt, de oda sem hívnak meg, pedig az edző is megy.(az edzőnk rémesen jó arc, ő nagyon kedves és segítőkész)

Nyilván ez egy összeszokott közösség, én megszoktam, hogy idősebbekkel vagyok együtt, szokatlan. Nagyon próbálkoznék.

Mit csináljak,hogy barátkozzanak velem is?



2023. febr. 25. 16:43
 1/2 anonim válasza:
Valami miatt nem kozelednek automatikusan feled, elo szokott ilyen fordulni. Ilyenkor segithet, ha kivalasztasz a csapatbol 1-2 szamodra szimpi tagot, es te probalsz veluk baratkozni. Ha nem rontasz el semmit hire megy hamar, hogy jo arc vagy, es jo iranyba valtoznak a dolgok.
2023. márc. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
negativ vagy
2023. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!