Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk! Mitől függ, hogy egy...

Fiúk! Mitől függ, hogy egy szórakozóhelyen odamentek egy lányhoz vagy sem?

Figyelt kérdés

Két különböző baráti társasággal szoktam buliba járni. Az egyik csak a barátnőm, ilyenkor együtt megyünk és egész idő alatt kb. együtt vagyunk, táncolunk, de sose jön oda hozzánk egy pasi se. Ha a másik társasággal megyek bulizni akkor hamarabb odajönnek. Viszont ugyanúgy sosem válunk szét. Én arra gondolok, hogy mivel mások az emberek mást hoznak ki belőlem tánc és lazaság terén, jobban elengedem magam, mint ha csak barátnőmmel vagyok. De nála is ugyanez a szituáció. Mikor én nem tudok menni buliba vagy nem szeretnék, kivétel nélkül akkor volt valami pasi a dologban nála.

Lehet a társaságon múlik minden? Ti ezt hogy látjátok, fiúk?

(Akár eltekintve az én történetemtől. Kb. olyan 16-25 éves korosztályig.)


2023. márc. 6. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Mit jelent nálad a szórakozóhely?


Mert az ilyen alja disco, meg rock zenét játszó helyeket nem nevezném szórakozóhelynek.

Alja helyek, mentálisan beteg emberekkel.

2023. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy kisebb városban lakok, ahol a korosztályok látásból ismerik egymást. Tehát felénk a bulik is másabbak, mint Budapesten vagy bármilyen nagyobb szórakozóhelyen, ahol senkit se ismerünk. Én ilyenre gondoltam. Valamelyik buli zártkörű, ott nyilván másabb, de alapvetően nem ilyen 50-60 fős bulikról van szó, hanem 100-150. Szóval ebbe a kategóriába sorolnám az én szemszögemből.
2023. márc. 6. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban, hogy azért megy oda hozzád mert a barátnőd tetszik neki és általad akar a közelébe férkőzni. Ha tényleg csak 2-en vagytok és a kutya se kíváncsi rád akkor tuti valamelyik barátnődet akarja (amint a többiekkel vagy) csak először neked jó pofizik, hogy a barátnőd lássa, hogy csak egy jópofa srác lehet, ha már téged is megnevettet stb.. (Igen, van ilyen mielőtt valaki kitalálja, hogy mese :)
2023. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Mindegy hány emberrel vagy,ha bejössz odamegyek hozzád😉
2023. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha csak ilyen kis kavarásra (pl. tánc, csók), mem feltétlen hosszabb távon ismerkedni?
2023. márc. 6. 15:50
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Gratulálok, biztosan nyertél már egy pár aids-es csókot is ilyen kisebb kavarásokkal. ;) Szerinted kinek fogsz kelleni, ha minden hétvégén azt látják, hogy másik faszival smárolsz? Max elkönyvelnek egy kis játékszernek, használnak 1x és mész a kukába.
2023. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy én ezt csinálom. Másrészt azért nem leszek k*rva, mert táncolok valakivel. Még csókolózni se csókolóznék buliba, ha látom hogy előtte 3 másik lányon ment keresztül.
2023. márc. 6. 16:19
 8/8 anonim ***** válasza:

“És ha csak ilyen kis kavarásra (pl. tánc, csók), mem feltétlen hosszabb távon ismerkedni?”

Itt írtad le drágaság.

2023. márc. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!