Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan védjem magam meg?

Hogyan védjem magam meg?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a lényeg hogy 3 éve járok közép iskolába, és pár osztálytársam eléggé kezd rámszállni, eddig semmi bajuk nem volt velem és a barátaim voltak, de most valami elkattant náluk és szembe akarnak velem jönni.

Nem tudom mit tegyek, 4 ember az 1 ellen, és mutassam meg nekik hogy nem vagyok egy beszari kisgyerek, vagy hagyjam hogy basztassanak és akkor talán jobb lesz?

Ha ez számít körülbelül velem egy kaliberűek. De én nagyon nem szeretnék velük verekedni mert 4 ember ellen esélytelen a helyzet. Nem vagyok az a nagyszájú, de visszahúzódó sem, ha szóban bántanak eddig mindig kiálltam magamért, fizikálisan nem bántottak még sosem, de az egyik fenyegetett vele hogy fog.

Stílus váltáson is gondolkodtam, bőr szett, kutyalánc, kés, esetleges fegyver viselése( nem rendes, hanem valami légpisztoly stb.)

Még az egy fontos tudni való, hogy általában csak messengeren nagy a szájuk, élőben néha flegmáznak de az egyik viszont tud verekedni, többi genetikai selejt.

Szerintetek mitévő legyek?



2023. márc. 7. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Vannak bajok a kobakban úgy látom.
2023. márc. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem pont annyi jelentőséget tulajdoníts nekik, mint a nyári legyeknek szokás. Azt nehezen fogják kibírni, ha érzik, hogy nem félsz tőlük. Akkor majd szépen megunják, és odébbszállnak.
2023. márc. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Attól függően hogy mire kattantak be?

Nem lenne könnyebb értelmes emberként meg beszélni a másik értelmes emberrel?

2023. márc. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha haverjaid voltak akkor miért nem állsz eléjük oda suli előtt és megkérdezed, hogy mégis mi a rák lelt titeket? Ezzel a kutyalánc kés stb. dologgal mit érnél el sztd? Te lennél utánna az emos/metálos/rocker gyerek akit kinéznek a többiek. + ha lebuksz késsel akkor megütheted a bokád. Mit számít, hogy tud verekedni? Az álla ugyan olyan annak is mint a többinek.

Dumáld meg velük, hogy mégis mi a fax lelte őket.

2023. márc. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
8 osztályos gimibe jársz?
2023. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Ne mutasd h félsz tőlük és Ja beszéljek velük.
2023. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Középiskola, szóval lehet még nincs 18 éves se. Itt a miért nem beszélitek meg normálisan egymással módszer sajnos nem működik. Sokszor felnőtt emberek között sem, pláne nem tiniknél. Sajnos a csordaszellem ilyen, akin megérzik, hogy gyengébb elkezdik kikezdeni, akkor is ha előtte haver volt.

Nekem se volt egyszerű a középiskolás élet, de valahogy kibírtam. Ma 20 évvel később heti 5x6 órában dolgozom fél milláért és megszakadnom se kell, úgyhogy csak röhögök az egykori osztálytársaimon. Amíg ők a párizsis szendvicset dobálták fel a plafonra a tanórán, addig én tanultam és meg is lett az eredménye... :D

2023. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!