Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Férfiak milyen ajándéknak...

Férfiak milyen ajándéknak örülnétek születésnapra?

Figyelt kérdés
kb 10ezret szánok az ajándékra,de teljesen tanácstalan vagyok

2023. márc. 8. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Most egy sólámpa jól jönne.
2023. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Tea virág, vagy valami kávé különlegesség, finom bor, aquaworld vagy kalandpark belépő, masszázs utalvány, fejhallgató, egérpad, kedvenc együttes/játék póló (ilyet tudnak neked nyomtatni ha M.o-n nem lehet kapni, asszem 3500 körül van), valami számítógépes játék, mozi belépő, egzotikus cserepes növény, ééééés több ötletem nincs
2023. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
2: Hát virágot nekem ne vegyen senki. A többi szóba jöhet.
2023. márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Nagy seggű prostinak.
2023. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

3. a teavirág egy teafűből álló ,,gumó" majd ha forralt vízbe dobod, akkor ez kinyílik, és tényleg virág alakot ölt. Nagyon szép, bár szerintem sem igazán férfias ajándék. Kivéve, ha kifejezetten teakedvelő az illető. egyébként (2021-ben szóval nem most) 1000ft volt ennek darabja

Én inkább egy minőségi alkoholt (ha szereti) vagy, interneten láttam olyat, hogy 12 ezer forint 2 főre egy sörkóstolás. Ha ez még belefér, illetve van aki elmenne vele.

2023. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!