Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tetszik egy lány, de aspergere...

Tetszik egy lány, de aspergeres vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget/tanácsot kérni, 16 éves aspergeres fiú vagyok. Az osztályomban van egy lány akit nagyon kedvelek (3 éve egy osztály), az utóbbi pár hónapban egyre jobban kezdett megtetszeni, rengeteg mindenben hasonlítunk (szerintem). A beszélgetések mindig jók, tartalmasak és viccesek, volt amikor órákig beszéltünk (online), de személyesen is sokáig. A probléma annyi, hogy önmagától sosem ír, ha én írok mindig sokat ír, gyorsan és nem próbál lerázni. Az osztályban gyakran odajön beszélni, gyakran érdeklődik pl: hogyan sikerült a dolgozatom, én is gyakran kérdezek tőle. Aspergeresként nehezen ismerem fel az érzelmeket, nem értem a testbeszédet stb, de azt megfigyeltem hogy mindenen nevet gyakran mosolyog ilyesmi. Én egy kicsit fura vagyok, nem vagyok túl szociális, néha tudálékos vagyok, de nem vagyok vészes. Ötletem sincs hogyan kezdeményezzek, mivel nem tudom tetszem e neki, nem tudom hogy ha próbálkoznék hogyan reagálna. Hogy kezdeményezzek? Próbáljak kezdeményezni vagy ne?

Válaszokat előre köszönöm.



2023. márc. 26. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
A kezdeményezésen már rég túl vagytok. Hívd el valahova!
2023. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Ez annyira szánalmas hogy minden apróságra van egy magyarázatotok hogy aspergeres meg ilyenek hülyeségek. Nem nincs k.rava semmi bajod egy átlagos tini vagy! Hivd ek randizni és kész. Akiknek meg tényleg komoly betegségei vannak azok érdekes módon sohasem rinyálnak pedig megtehetnék!
2023. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hans Pötterman ***** válasza:
92%
Szerintem is hívd el valahova,akár csak egy sétára,de mindenképpen olyan programra ahol tudtok beszélgetni. Hajrá!:)
2023. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Hívd el valahova.
2023. márc. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

A második válaszolóval ne foglalkozz.


Megértem, hogy aspergeresként nem könnyű neked a lányok felé nyitni, de sok sikert kívánok hozzá. Én is aspergeres vagyok, 30 évesen még nem volt kapcsolatom. De legalább munkám meg barátaim vannak.

2023. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kései Sirató ***** válasza:
89%
Hívd el egy cukrászdába!
2023. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
A második válaszoló egy dilettáns barom. Ne foglalkozz olyanokkal, akiknek láthatóan közük sincs a témához.
2023. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Hívd el közös programra.
2023. ápr. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

2


Jogos a felvetèse. A lányok többsége irtózik attól, ha a srác nem úgy viselkedik és kommunikál mint ami megszokott. Menekülnek az ilyentől. Na de neki nem a lányok többsége kell, hanem egy speciális lány aki túllát a felszínen. Kevés ilyen van de nem teljesen reménytelen a helyzet.

2023. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!