Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tud egy negyvenes nő...

Hol tud egy negyvenes nő ismerkedni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 8. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Bárhol.

Mindjárt jönnek páran, hogy "akár itt is", aztán repülnek a privát üzenetek

2023. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Országszerte szinte bárhol: közterületen, munkahelyen, villamos és buszmegállóban, HÉV megállóban, vonatperon közelében.


(Sétálgathatsz esetleg a kiszemelt férfi közelében, csábos pillantások közepette.) Vagy többször rátekintesz, jelentőségteljesen.


Nálam már előfordult, hogy élelmiszerboltban próbáltak megszólítani, illetve munkaügyi központban.


Amiből most legutóbb kapcsolatom is lett: kíváncsiságból elkértem egy jó beszélőkéjű régi ismerősöm elérhetőségét.


Mára odáig jutottak az események, hogy rendkívül hálás, amiért én léptem. Komolyan együtt tervezzük hosszabb távon az életünket!


Egyházi körökben volt eddig a legnagyobb, illetve legtöbb esélyem. (Plébánia faliújságjánál értekeztem csoportok indulási lehetőségeiről, és az ottani közalkalmazott állt rendelkezésemre hosszabb időn át...)


Bibliaismereti órák is kiváló alapok ismerkedéshez - megbeszélési lehetőségek az elhangzottakat figyelembe véve.


Van még, ami kimaradt? Később még eszembe juthatnak egyéb ötletek is.

2023. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Kimaradt a kutyasétáltatás, valamint a szabadtéri sportolás és a konditerem, mint szintén sportolási lehetőség.


Régebben színházakban, mozikban, egyéb kulturális eseményeken is ismerkedtek. (Művelődési házakban.)


Nemzeti, állami ünnepeink is vannak. Keresztény rendezvények, stb.


Mostanában rengeteg féle közösségi összejövetelt rendeznek pl. facebook-on keresztül. Különféle csoportokba meghívások vannak.


Én főleg templomi áhítatok alkalmával szoktam sóvárgó férfi tekintetekkel találkozni. Na, ilyenkor azért kicsit zavarban vagyok...

2023. ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Na, erre én is kiváncsi vagyok!
2023. ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Izgi amiket írtok! :)
2023. ápr. 8. 18:25
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Bárhol lehet, csak légy nyitott..meglepő módon itt is vannak elvétve érdekes/értelmes emberek.

Ha nem rögtön az igazit akarod, hanem csak szimplán beszélgettek barátkoztok az is megfelelő indulás a többi meg jön magától..legyen rostán fennakadás avagy átesés.

Én 30 vagyok, nyilván nem egy korosztály de ha gondolod beszélgethetünk.

2023. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Vans$ ***** válasza:
Bárhol .
2023. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha nyiván nem a te korosztályod minek beszélgetnék veled! XD
2023. ápr. 8. 18:40
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan hol?

Egy nő mind1, hogy 18 vagy 40 éves ugyanúgy mindenhol. Amíg nem forr össze a lábad között az a luk addig mindig is lessz olyan aki akar majd. Ha nézel is ki valahogy természetesen. De ha már megfogalmazódott benned ez a kérdés és ki is írtad akkor valami nagyon nincs rendben veled/ a külsőddel.

2023. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Szexre bárhol.
2023. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!