Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én gyűlölöm azt, amikor...

Csak én gyűlölöm azt, amikor buliba vagyok, és erőltetik a piát és egyéb füves cigit?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom hogy tartsuk tiszteletben a másik döntését, és mindenki saját felelősségre pialjon vagy füvezzen...

2023. ápr. 14. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer kiöntöttem a földre a piát, amit akaratom ellenére töltöttek. Onnantól megjegyezték.
2023. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Nem járok bulikba de mondjuk pont nem ezért..tele van ilyen totál hibbant p..ákkal mindig, még a férfiak is jobban viselkednek.


Na de amúgy nem értem miért kínálgatják…én max haveri társaságban-hétvégén csináljuk, sokan azért mert kocsival van és a pia miatt nem tudnak mondjuk haza vezetni stb…senkinek nem kinalgatjuk sőt lassan már szégyent érzünk miatta…jó néha be-be téved valaki aki mondjuk ki próbálja de ennyi…nem kell elfogadni sőt nem is szabad így buliban.


Én minden féle kábítószert próbáltam már…de úgy hogy buliba elfogadjak bármit is az esélytelen.

2023. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Egyik oka a természetes csoportos ösztön ennek a formája megosztás barát megvendegelése vagy jobb benyomás elérése esetleg leitatás kabitás átverés kifosztás szex végett . 2 szer voltam full mata 3 nap ráment az életemből, alapból nem iszok rendszeresen heti szinten sem kívánom . Ritkán koccintok ünneoen vagy vendegségben . A kábszer lecsúszott szerencsétlen nyomi link emberek eledele pont .
2023. ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kólauborkával ***** válasza:
34%

Meglepődnél te azon a sok szerencsétlen nyomorulton…. Ez így csak az olcsó dizájnerdrogokra érvényes állítás.


Egyéb iránt kérdező, tedd azt amit az 1# javasolt, a piát kiöntöd, a cigit elpöckölöd, had keressék, hidd el többet egyiket sem fogják erőltetni.

És teljesen igazad van, mindenki egyéni döntését tiszteletben kell tartani, teljesen buta dolog erőltetni olyat, amit a másik nem igényel.

2023. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En eleve nem is talalkozok olyanokkal,aki probal vmire eroltetni. Nem iszokes nem kabitozok buliban se.
2023. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
4# Nem kizárólag a csóri teszi , ismertem hallottam év vannak befutott hirességek akik ezen pörögnek . Aztán sír a szájuk amikor sorra lesittelik őket forgalmázásért bajokozásért alvilági szerveződés miatt de szerintük ez normális és nem letezik demokracia szabadság ...
2023. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kólauborkával ***** válasza:
53%

Én is erre utaltam… bár lehet félreérthetően.

Tovább megyek egy lépéssel: én egy csóró drogost sem ismerek, pedig csórót is meg drogosat is ismerek, de a kettőt együtt nem.

Ez azért nem azt jelenti, hogy minden drogos pénzes, félreértés ne essék, csak a saját ismertségemben van egy ilyen tendencia.

2023. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem jártam bulizni. Néhányszor mentem, mindenki ivott. Megkaptam, hogy nem igaz hogy én anélkül is jól érzem magam, meg hogy csak egy kicsit igyak.

Meguntam, inkàbb nem jártam el. N

2023. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsit fogadj el, aztán a többit meg hagyod.
2023. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!