Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ciki lenne az...

Szerintetek ciki lenne az hogyha eljárkálnék egyedül programokra amik megtetszenek, mert nincs olyan sok barátom akikkel feltétlen együtt mehetnék, meg nem is teljesen ugyanaz az érdeklődésünk?

Figyelt kérdés
Igazából egy ideje nem tartom olyan sok emberrel a kapcsolatot, és az Egyetemen sem sikerült olyan szinten beilleszkednem, tehát arra gondoltam, hogy igenis vannak dolgok amik érdekelnek, és már nem fogok erőltetve kérdezni bárkit is, mert már nincs kedvem és most jutottam el odáig, hogy igenis megpróbálom ezt a szitut is normálisan kezelni, mert mostanában zárkózott voltam, de igazából az én életem felnőtt is vagyok, tehát azért mert nem olyan sok ember a része, attól még mepróbálkozhatok ilyesmikkel is nem?

2023. máj. 1. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, én ma voltam egyedül moziban pont.

Nyáron pedig valószínűleg egyedül fogok menni külföldre vakációzni is.

Csomó mindenről lemaradsz, ha másokra vársz. Persze jók a közös programok, de azért mert nincs kivel menned valamire, attól még nem kell kimaradnia az életedből.

2023. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Csak az ciki, ha azzal foglalkozol, hogy mi a ciki.
2023. máj. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, igen túl sokat foglalkoztam mostanában már azzal, hogy mit gondolnának mások, így kiveszett sok mindenből az élvezeti érték.
2023. máj. 2. 00:20
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Viccen kívül a "ciki" korszak nagyjából óvoda-általános iskola. Felnőtt embernek nem ezen a szinten kellene gondolkodnia.
2023. máj. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj,nem ciki! En sokszor megyek egyedul bulizni.
2023. máj. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 évig otthon kínlódtam egyedül 5 éve nincs senkim, az utóbbi 3 évben elegem lett és egyedül járok nyaralni is.
2023. máj. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne ciki.
2023. máj. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 NTBS ***** válasza:
Semmi ciki nincs benne.
2023. máj. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlo a tortenetem, Kerdezo.

En is meguntam egy ido utan a masokra varast, es elindultam egyedul. A legjobb dontes volt, sokkal tobb az elmenyem es nyitottabb lettem :) soha nem szolt meg senki, mert egyedul voltam barhol (aki megszolt, az rosszindulatbol tette)

2023. máj. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Írtam privátban
2023. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!