Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki állandóan közkinccsé...

Aki állandóan közkinccsé teszi, hogy milyen jól érzi magát, az kompenzál?

Figyelt kérdés
Nem zavar, nem irigykedem. A kérdés azért merült fel bennem, mert van egy ismerősöm aki napi szinten megoszt valamit facebookon/instagramon, hogy éppen főz valamit, fagyizik, sétál, fest, filmet néz, kávézik stb. És mindig ott vannak a hashtagek, hogy #ilovemylife, #happygirl stb. Az ilyen emberek szerintetek kompenzálnak valamit, és valójában boldogtalanok? Figyelemre vágynak? Vagy miért csinálják?

2023. máj. 12. 20:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem baj van a toronyban.Jól látod😊
2023. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
Ez a bizonygatás valójában nem a külvilágnak szól hanem saját magának.
2023. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Kitana. ***** válasza:
61%

Szerintem nincs összefüggés, akármi lehet. A social media az egy modern fényképalbum kb, régen is megörökített mindenki minden szart, csak az internet előtt nem lehetett azokat idegeneknek mutogatni.

Nem kell ezt túlanalizálni, valószínűleg nem boldogtalanabbak, mint akármelyik átlagos ember, akinek nincs sok komoly gondja az életben, csak a szokásos problémák. Csak van aki szereti sok emberrel megosztani a jobb pillanatokat, van akit meg ez nem érdekel.

2023. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak nekem fura... És nem tizen, huszon éves, hanem egy 32 éves nő...
2023. máj. 12. 21:19
 5/23 A kérdező kommentje:
3, ebben is van valami amit mondasz
2023. máj. 12. 21:19
 6/23 anonim ***** válasza:
18%
Igen. Az ismerősődnél tuti gondok vannak. Lehet érezni.
2023. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

De ha gondok vannak, akkor erre ez miért "megoldás"?


Ha sokat osztod meg, és kiírod napinta 4x, hogy #ilovemylife #happygirl, akkor egy idő után a gondok eltűnnek?


Amúgy nem tűnik olyannak mint akinek gondjai vannak. Mondjuk az ember sok mindent képes álcázni.

2023. máj. 12. 21:25
 8/23 anonim ***** válasza:
5%
Csak drogos és bőven van pénze.. 🙄
2023. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Díler és használó 🤣
2023. máj. 12. 21:27
 10/23 anonim ***** válasza:
49%
Ennyi idősen szerintem még főleg nem normàlis.Kb ilyen 13-15 évesnél tudnám elképzelni.Mondjuk akkor se csináltam ilyet
2023. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!