Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem unjátok ezt az egészet...

Nem unjátok ezt az egészet amit életnek hívunk, a mindennapokat, a küzdést a multikkal, a nagyvállalatokkal?

Figyelt kérdés

Nem unjátok az egészet?


Én marhára. Kipróbáltam pár vallást, filozófiai és önsegítő könyveket, írásokat olvastam. De semmi. És ahogy telnek az évek egyre jobban unok mindent! Unom a munkát, a munkanélküliséget, az embereket. A szex se boldogít, unom azt is. Unom a filmeket, a könyveket. Egy idő után mind egyforma főleg a regények. A filmek is kiszámíthatók, minden kiszámítható unalmas. Persze nem akarok háborúban élni! - De akár csak a filmeknél ez is kiszámítható, vagy ez, vagy az lesz a vége!


Másnak nincsenek iylen élményei?



2023. máj. 14. 17:34
1 2
 1/15 Kitana. ***** válasza:
100%

Van amit unok, de összességében az életet nem. Amit igen, azzal kapcsolatban meg azon vagyok, hogy kiiktassam az életemből.

De pl. a szabadidő és a hobbik az, amit sosem unok meg, mert mindig lehet valami mást csinálni, új dolgokat tanulni, fejlődni valamiben.

2023. máj. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem unom. Kérdező, nem kötelező élni. De gondolom neked is vannak álmaid, céljaid, azokat már mind megvalósítottad? Van családod, gyereked? Vagy csak sajnáltatod önmagad?
2023. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
77%
Néha én is ezt érzem és ki szeretnék lépni, de nem tudom pontosan hogyan és nem is akarok igazán.
2023. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Igyekszem élvezni a mindennapokat. Ma is szép napom volt.
2023. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már egyszerűen csak szarok az egészre :D nem érdekel engem sem semmi ,de olyan szinten hogy már nem is zavar...én nyugodt vagyok...próbálj néha tekerni egy jointot vagy valami
2023. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem, nem unom.
2023. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

Nem.


És láthatóan nem jutottál messzire a filozófiai tanulmányaidban, ha továbbra is csak a küzdelmet látod a mindennapokban.

2023. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Barnabas333 ***** válasza:
16%
Én csak azt unom, hogy nem adhatok csókot és öllelést a nőknek. De mindegy, 46 leszek idén, lassan elmúlik az életem vagy jön egy harmadik atom világháború valami csak lesz.😀
2023. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok


Szerintem ez azokat az emberek érint leginkább, akik irodában vagy gyárban dolgoznak.

Említed is, hogy multi, nem véletlen :D


Nagyon gyorsan és könnyen befásul az ember ilyen munka mellett, mindig ugyanott lenni, ugyanakkor, ugyanazt csinálni-


Holnap bemegyek, ugyanoda, ugyanakkor és 8 órán át ugyanazt a melót csinálom, amit borzasztóan unok és borzasztó monoton.

Mire hazaérek, meghalni sincs kedvem!

2023. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nincs, én élvezem az életem. Boldog vagyok. Szerintem keress új hobbit.
2023. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!