Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Negyvenen felül mit tegyek ha...

Negyvenen felül mit tegyek ha van több szakmám és sehova nem vesznek fel, gyári (fizikai) munkát pedig orvosi korlátozás miatt nem végezhetek? Valamiből nekem is élni kell

Figyelt kérdés
2023. máj. 16. 20:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Nyugat-Magyarország
2023. máj. 16. 20:21
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Vállalkozz a szakmáid valamelyikében és akkor magadat tudod foglalkoztatni.

Milyen szakmáid vannak?

2023. máj. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik szakmám sem olyan jellegű, plusz honnan vegyek kezdőtőkét bármilyen vállalkozáshoz?
2023. máj. 16. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
16%

Az elmúlt 40 év spórolásából.


Azért 40+ év alatt illett volna oda eljutni, hogy fenn tudd tartani önmagadat.

2023. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as: akkor tanulj ki egy olyan jellegűt!


Vagy olyasmi munkákra próbálj jelentkezni, ahol nem számít az életkor pl. takarítás, mosogatás, ülő betanított munka.


Vagy próbáld meg eladni a használt cuccaidat és az értük kapott és összegyűjtött pénzből menj el pl.vagyonőri tanfolyamra.


Én egyszer az egyik bankban egyszer olyan biztiőrt láttam, aki lehetett vagy 70 éves és alig bírt menni, szóval oda tuti több esélyed lenne!


Vagy keress egy idősebb nőt, akivel összejössz és szxért cserébe eltart.


Hirtelen ennyi jutott az eszembe.

2-es voltam.

2023. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!