Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol ismerkedjek új emberekkel?...

Hol ismerkedjek új emberekkel? Hogyan szerezzek új baráti társaságot?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, november végén töltöm a 19et. Sajnos nincsenek barátaim, az élet így alakította, nagyon kevés az, akivel egyáltalán beszélgető kapcsolatban vagyok messengeren. Az exemmel szoktam hetente egyszer/kétszer találkozni, akkor se tart túl sokáig a találka, meg előbb vagy utóbb úgyis lesz párkapcsolata, akkor meg már gondolom nem fogunk így találkozgatni. Esti tagozaton tanulok, hetente kétszer van iskola, de oda se jár túl sok mindenki, velük szoktam beszélgetni, de nincs olyan konkrét személy, akivel ide-oda mehetnék, pedig nagyon igényelném. Szeretnék egy nagyobb társaságba "beilleszkedni", egy új társaságot szerezni, új barátokat megismerni. Gondoltam arra, hogy esetleg hetente kétszer lemegyek két közeli, elég neves kávézóba (vidéken lakom) és ott beülök kávézni, közben esetleg olvasok/laptopozok, és hátha úgy valakit megismerhetnék, dehát annak is az esélye... Szóval tanácstalan vagyok, de nagyon... Főleg így, nemsoká 19 évesen... Nem tudom, hogy hova menjek vagy hogy mit is csináljak, hogy barátokat szerezzek, hogy társaságba legyek. Tinderen egy két napot voltam már fent, szinte rám se írtak, csak szexkapcsolatot akartak tőlem, nyilván... Buliba, discoba egyáltalán nem járok, én az a fajta lány vagyok, aki inkább kávézóba ül be, zenét hallgat és ráadásul közvetlen, és nagyon őszinte természetű... Szóval az lenne a kérdésem, hogy hova menjek? Hogy szerezzek új barátokat?

Köszönöm, ha végig olvastad ezt a jó hosszú tanácskérést! 😃



2023. máj. 19. 18:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek esetleg olyan lehetőségek pl a környékeden, mint:

- társasjátékos este

- természetjárók klubja

- könyvtár

- művelődési ház különféle programokkal?

Ilyen helyekre érdemes lehet elmenni pl. Illetve esetleg elkezdhetnél valamilyen csapatsportot, vagy ha kutyás vagy sétáltatás közben megszólítani valakit?

2023. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5%
úristen bele ne halj, nincsenek barátaid brühühüh :( :( : (
2023. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Hová valósi vagy?18/L
2023. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%

" Az exemmel szoktam hetente egyszer/kétszer találkozni,"


🤡🤡🤡

2023. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
2023. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Látom, most sincs túl sok értelmes lény ezen a platformon...

aki értelmesen tudott válaszolni, annak azt üzenem, hogy pár olyan lehetőség van a felsoroltak közül, de nagyon semelyik se olyan, ami nagyon vonzana...

2023. máj. 19. 18:55
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hm, hát kávézóban kb nulla esélyt látok erre. Van valami hobbid amit nem csak egyedül lehet csinálni?
2023. máj. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Secsaládse?
2023. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
Menny temolomba ott lesznek barátok.
2023. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Merrefelé vagy megtalálható?
2023. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!